ICC: Bayern lepszy od PSG! Sanches trafił z rzutu wolnego [VIDEO]

YouTube
Bayern Monachium pokonał PSG 3:1 (0:1) w meczu rozegranym w ramach International Champions Cup.
Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Timothy Weah. Zawodnik PSG w 31. minucie wyszedł sam na sam z Svenem Ulreichem i pewnym uderzeniem posłał piłkę do siatki.
Ekipa z Monachium odpowiedziała w 60. minucie, gdy Javi Martinez skorzystał z dośrodkowania z rzutu rożnego i strzałem głową zdobył bramkę wyrównującą. 8 minut później Renato Sanches przymierzył z rzutu wolnego i zaskoczył źle ustawionego Remy’ego Deschampsa.
Wynik spotkania ustalił Joshua Zirkzee, który bez problemów wykończył składną akcję Bayernu.
W tym spotkaniu obie drużyny w dużej mierze skorzystały z zawodników rezerwowych. W drużynie Bayernu nie zagrał np. Robert Lewandowski, który wciąż odpoczywa po MŚ w Rosji.
***

Bayern Monachium - PSG 3:1 (0:1)
Bramki: 60. Martínez (Robben), 68. Sanches, 78. Zirkzee (Gnabry) – 31. Weah (Rimane)

Daniel Makarewicz21 Jul 2018 · 18:13