Iheanacho zapewnił awans Leicester City

charnsitr/Shutterstock
Piłkarze Leicester City pokonali przed własną publicznością Fleetwood Town FC 2:0 (1:0) w powtórzonym meczu trzeciej rundy rozgrywek o Puchar Anglii.
Na King Power Stadium prowadzenie "Lisom" zapewnił dwie minuty przed przerwą Kelechi Iheanacho. Nigeryjczyk dwanaście minut przed końcem przypieczętował także sukces i awans byłych mistrzów Anglii, zdobywając drugiego gola w tych zawodach.
Innym bohaterem wtorkowych spotkań był Jon Dadi Bodvarsson. Trzy trafienia napastnika reprezentacji Islandii pozwoliły Reading FC wyeliminować Stevenage FC.
Oprócz "The Royals" i "Lisów" w czwartej rundzie zagrają także zawodnicy Sheffield Wednesday oraz Cardiff City FC. Obie drużyny Championship wywiązały się tym razem z roli faworytów i pokonały niżej notowane Carlisle United FC i Mansfield Town FC.