Iker Casillas zaczął indywidualne treningi po sześciu miesiącach i trzech dniach przerwy [ZDJĘCIE]

bestino/Shutterstock
Wciąż nie wiadomo, czy Iker Casillas będzie jeszcze w stanie wrócić do indywidualnej piłki. Hiszpan, który wciąż jest związany kontraktem z FC Porto nie poddaje się i rozpoczął indywidualne treningi.
W maju 2019 roku Iker Casillas doznał zawału serca podczas treningu. Były kapitan Realu Madryt szybko został przewieziony do szpitala, a jego stan dość szybko się poprawił. Nie mogło być jednak mowy o powrocie do sportu.
Golkiper dziś wstawił na twittera zdęcie swoich korków, sygnalizując tym samym, że wznowił treningi. Jak na razie Hiszpan trenuje indywidualnie po 20-30 minut.
-6 miesięcy i 3 dni były w szafce. Dobrze, że znowu mogłem ich użyć - napisał Casillas.
Iker Casillas zasilił FC Porto 11 lipca 2015 roku W barwach tego zespołu rozegrał 156 meczów, zachował 74 czyste konta i wpuścił 116 goli. Wcześniej przez 15 lat był bramkarzem Realu Madryt i to właśnie w tym klubie święcił największe sukcesy.
Łukasz Karyniewski04 Nov 2019 · 15:24
Źródło: Twitter