Iniesta uszkodził więzadła w kolanie! Kilka miesięcy przerwy Hiszpana [VIDEO]

Maxisport/Shutterstock
Andres Iniesta doznał ciężkiej kontuzji podczas meczu ligi hiszpańskiej z Valencią. Oficjalna strona Barcelony poinformowała, że hiszpański pomocnik uszkodził więzadła w prawym kolanie.

32-letni piłkarz już w czternastej minucie spotkania w wyniku starcia z graczem rywali, Enzo Perezem, musiał opuścić murawę. Iniesta doznał paskudnie wyglądającej kontuzji, a z boiska został zniesiony na noszach.

Oficjalna strona Barcelony poinformowała, że Hiszpan uszkodził więzadła poboczne w prawym kolanie. Nie wiadomo jednak, czy zawodnik całkowicie je zerwał, czy tylko naruszył. Dokładniejsze badania przejdzie po powrocie do siedziby klubu. W mediach natomiast spekuluje się, że jego przerwa w grze potrwa co najmniej 3-4 miesiące.

Barcelona pokonała Valencię na wyjeździe 3:2.