Inter Mediolan gromi w debiucie Antonio Conte! Wspaniały gol Antonio Candrevy [WIDEO]

Fabrizio Andrea Bertani / shutterstock.com
Inter Mediolan rozbił przed własną publicznością US Lecce 4:0 (2:0) w jedynym poniedziałkowym meczu inauguracyjnej kolejki nowego sezonu włoskiej Serie A.
Na Stadio Giuseppe Meazza wynik konfrontacji otworzył po dwudziestu minutach gry Chorwat Marcelo Brozović, który kapitalnie przymierzył z dystansu. Trzy minuty później efektowną szarżą zaimponował Stefano Sensi, który na przedpolu bramkowym minął z łatwością dwóch przeciwników i skierował piłkę do siatki z linii pola karnego.
Kwadrans po zmianie stron podwyższył z kilku metrów Belg Romelu Lukaku. Osłabionych w końcówce rywali dobił efektownym uderzeniem z dystansu Antonio Candreva.
Inter po pierwszej kolejce jest liderem Serie A. W drugiej kolejce zagra na wyjeździe z Cagliari. Lecce podejmie z kolei Hellas Werona.
Kamil Kaczmarek26 Aug 2019 · 22:39