Inter Mediolan lepszy od AS Romy. Nicola Zalewski na ławce rezerwowych

ph.FAB / Shutterstock.com
Inter Mediolan wygrał z AS Romą w hicie 36. kolejki Serie A. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 (2:1).
Podopieczni Antonio Conte są już pewni zdobycia mistrzowskiego tytułu. Nie spuszczają jednak z tonu w ligowych rozgrywkach.
W miniony weekend rozprawili się z Sampdorią 5:1. Dziś nie dali szans AS Romie. Starcie z rzymianami rozpoczęli w wymarzony sposób. Po 20 minutach gry było 2:0.
Najpierw na listę strzelców wpisał się Marcelo Brozović. Chorwat skrzętnie skorzystał z okazji i pokonał Fuzato. Kilka chwil później bramkarz Romy ponownie skapitulował. Tym razem został pokonany przez Vecino, który precyzyjnie uderzył po uderzenie z 16. metra.
AS Roma szybko podniosła się po dwóch ciosach. W 31. minucie gola kontaktowego zdobył Mchitarjan. 32-latek wpadł w pole karne i uderzył obok interweniującego bramkarza.
Ostatecznie Inter wygrał 3:1. Wynik spotkania tuż przed końcowym gwizdkiem ustalił Romelu Lukaku.
Nicola Zalewski, który zanotował udane wejście do pierwszej drużyny Romy, dziś cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.
Daniel Makarewicz12 May 2021 · 22:47