Inter Mediolan stracił punkty w Weronie. Grał Mariusz Stępiński [WIDEO]

bestino / shutterstock.com
Inter Mediolan nie wykorzystał szansy na znaczące zmniejszenie strat do drugiego w tabeli ligi włoskiej Lazio Rzym. Piłkarze Antonio Conte tylko zremisowali na wyjeździe z Hellasem Werona 2:2.
Mecz zaczął się znakomicie dla gospodarzy, którzy prowadzenie objęli już w 2. minucie. Darko Lazović łatwo ograł przy linii końcowej Milana Skriniara i uderzeniem z ostrego kąta nie dał szans Samirowi Handanoviciowi.
Inter wyrównał dopiero na początku drugiej połowy, gdy do siatki trafił Antonio Candreva. Niedługo później mediolańczycy objęli prowadzenie. Stało się tak za sprawą samobójczego gola Federico Dimarco. Co ciekawe, Włoch przebywa w Hellas na wypożyczeniu z.... Interu.
Hellas uratował remis w 86. minucie. Gola dla gospodarzy strzelił wówczas Miguel Veloso.
W zespole gospodarzy zagrał Mariusz Stępiński, który na boisku pojawił się w 54. minucie. W kadrze meczowej Hellasu nie znalazł się kontuzjowany Paweł Dawidowicz.
Inter po remisie zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Do drugiego Lazio traci trzy punkty, do trzeciej Atalanty - jeden. Hellas jest dziewiąty.
Marcin Karbowski09 Jul 2020 · 23:46