Inter Mediolan znów zawiódł. Porażka na Sardynii

bestino / shutterstock.com
Cagliari Calcio pokonało u siebie Inter Mediolan 2:1 (2:1) w meczu otwierającym zmagania 26. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Sardegna Arena wszystkie bramki padły w ostatnim kwadransie pierwszej połowy. Prowadzenie gospodarzom zapewnił efektownym uderzeniem głową Luca Ceppitelli.
Osiem minut później wyrównał również strzałem głową w krótki róg Argentyńczyk Lautaro Martinez, któremu dośrodkował w pole karne Belg Radja Nainggolan. Dwie minuty przed przerwą skutecznie odpowiedział kapitalnym wolejem Leonardo Pavoletti.
Zespół z Sardynii po zmianie stron utrzymał już korzystny wynik i dzięki szóstej wygranej w sezonie umocnił się na czternastej pozycji w tabeli. "Nerazzurri" doznali natomiast siódmej porażki w bieżących rozgrywkach i mogą w sobotę stracić trzecie miejsce w klasyfikacji, jeśli AC Milan pokona przed własną publicznością US Sassuolo Calcio.
Kamil Kaczmarek01 Mar 2019 · 22:47