Inter nie dał szans Torino. Trzy gole gości

Marco Caneiro / Shutterstock
Torino FC przegrało u siebie z Interem Mediolan 0:3 w ostatnim sobotnim meczu 13. kolejki włoskiej Serie A. Dla "Nerazzurrich" to 11. zwycięstwo w bieżących rozgrywkach.
Drużyna z San Siro bardzo szybko objęła prowadzenie. W 11. minucie wynik otworzył Lautaro Martinez. W 32. minucie na 2:0 podwyższył Stefan de Vrij. Po przerwie trzecią bramkę dla Interu zdobył Romelu Lukaku.
Po tej porażce podopieczni Waltera Mazzarriego mają na swoim koncie 14 punktów i zajmują 12. miejsce w tabeli. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Genoa CFC.
Natomiast zespół prowadzony przez Antonio Conte zgromadził 34 "oczka" i plasuje się na drugiej pozycji. Do liderującego Juventusu Turyn traci jeden punkt. W kolejnym spotkaniu ligowym Inter zmierzy się u siebie ze SPAL 2013 Calcio.