Inter tylko zremisował z Cagliari. Cały mecz Sebastiana Walukiewicza

Nicolo Campo / Shutterstock.com
Inter Mediolan zremisował u siebie z Cagliari Calcio 1:1 w pierwszym niedzielnym meczu 21. kolejki włoskiej Serie A. Całe spotkanie w drużynie z Sardynii rozegrał Sebastian Walukiewicz.
"Nerazzurri" objęli prowadzenie w 29. minucie. Sprowadzony niedawno z Manchesteru United Ashley Young idealnie dośrodkował w pole karne, gdzie skuteczny strzał głową Lautaro Martinez.
Wyrównał w 78. minucie Radja Nainggolan. Belgijski pomocnik zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców co dodatkowo zmyliło bramkarza Samira Handanovicia. W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę otrzymał jeszcze Lautaro Martinez i Inter skończył mecz w osłabieniu.
Po tym remisie podopieczni Antonio Conte zajmują drugie miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do liderującego Juventusu Turyn, który w niedzielę wieczorem zmierzy się z SSC Napoli. W następnej kolejce Inter zagra na wyjeździe z Udinese Calcio.
Natomiast zespół prowadzony przez Rolando Marana plasuje się na szóstej pozycji i ma 31 "oczek" na koncie. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie Parma Calcio 1913.