Inter uciekł spod topora! "Nerazzuri" rzutem na taśmę ograli beniaminka [WIDEO]

ph.FAB / Shutterstock.com
Inter wygrał na wyjeździe z Lecce 2:1 w wieczornym meczu pierwszej kolejki Serie A. Zwycięska bramka spotkania padła w piątej minucie doliczonego czasu gry.
Spotkanie rozegrane na Stadio Via del Mare nie mogło rozpocząć się lepiej dla wicemistrzów Italii. Już po kilkudziesięciu sekundach gry na listę strzelców wpisał się wracający do Interu po rocznym pobycie w Chelsea Romelu Lukaku.
Jak się później okazało, były to jednak tylko miłe złego początki dla ekipy Simone Inzaghiego. Krótko po przerwie, po dwójkowej akcji z Federico Di Francesco, do wyrównania doprowadził bowiem napastnik Lecce - Assan Ceesay.
Gospodarze próbowali następnie pójść za ciosem. Bliski zdobycia zwycięskiego gola dla podopiecznych Marco Baroniego był chociażby Kristijan Bistrović, którego potężne uderzenie z rzutu wolnego z najwyższym trudem obronił Samir Handanović.
W 74. minucie na boisku w najlepszej drużynie poprzedniego sezonu Serie B pojawił się Marcin Listkowski.
Polak nie zdołał jednak ostatecznie pomóc Lecce dowieźć sensacyjnego wyniku do końca meczu. W ostatniej akcji spotkania, po stałym fragmencie gry, wygraną uratował bowiem Interowi rezerwowy Denzel Dumfries.
Wojciech_Falenta 13 Aug 2022 · 22:47