Jacek Zieliński: Pierwsza połowa była tragiczna

asinfo
Cracovia w meczu drugiej kolejki Ekstraklasy przegrała na wyjeździe 2:3 z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Trener gości, Jacek Zieliński powiedział na konferencji prasowej, że jego piłkarze w pierwszej połowie spotkania grali tragicznie – poinformowano na stronie internetowej "Pasów".

Jechaliśmy na ten mecz z innymi zamierzeniami. Chcieliśmy zabrać do Krakowa trzy punkty. Pogoda nie jest żadnym wytłumaczeniem naszej porażki. Upał oczywiście doskwierał, ale obydwie drużyny miały takie same warunki do gry. Źle weszliśmy w ten mecz. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu tragiczna. Druga połowa to gra pod nasze dyktando. Gospodarze jednak skutecznie się bronili. Za tydzień czeka nas kolejny ciężki mecz, który postaramy się wygrać – powiedział Zieliński.

Gole dla "Słoników" padły po strzałach Vladislavsa Gutkovskisa, Mateusza Kupczaka i samobójczym trafieniu Roberta Litauszkiego. Bramki dla Cracovii zdobyli Erik Jendrisek i Damian Dąbrowski.

Kolejnym rywalem Cracovii będzie Górnik Łęczna. Spotkanie odbędzie się 31 lipca.