Jagiellonia Białystok odpadła z rozgrywek Pucharu Polski. Nieudany debiut Bogdana Zająca

Górnik Zabrze wygrał z Jagiellonią Białystok w 1/32 Pucharu Polski. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 (1:1).
Bogdan Zając dziś zadebiutował w roli trenera Jagiellonii Białystok. Szkoleniowiec nie będzie dobrze wspominał tego spotkania. Jego podopieczni rozegrali bardzo słabe zawody i zasłużenie przegrali w Zabrzu.
Pierwsza bramka w tym meczu padła w 15. minucie. Nowak w zamieszaniu w polu karnym dopadł do piłki i z dużym spokojem przerzucił ją nad interweniującym golkiperem rywali.
Jagiellonia odpowiedziała jeszcze przed przerwą. Puljić znalazł się w sytuacji sam na sam z Chudym i pewnym uderzeniem pokonał zabrzańskiego bramkarza.
Druga połowa spotkania należała już do gospodarzy. Najpierw Manneh zagrał do wybiegającego Jimeneza, a ten nie zmarnował okazji. 5 minut później było już 3:1. Po rzucie rożnym Bochniewicz głową umieścił piłkę w siatce.
W 89. minucie wynik spotkania mógł podwyższyć Jimenez, ale w sytuacji sam na sam został zatrzymany przez Dziekońskiego. Mecz ostatecznie zakończył się wygraną Górnika 3:1 i to ekipa z Zabrza zagra w kolejnej rundzie rozgrywek.
Daniel Makarewicz13 Aug 2020 · 22:28