Remis Jagiellonii Białystok w meczu towarzyskim. Bramka z połowy boiska

Remis Jagiellonii w meczu towarzyskim. Bramka z połowy boiska
Dziurek/Shutterstock
Jagiellonia Białystok zremisowała z FC Viitorul Konstanca 1:1 (1:1) w sparingowym spotkaniu rozegranym podczas zgrupowania w Turcji.
Prowadzenie dla zespołu z Rumunii uzyskał już w trzeciej minucie gry Brazylijczyk Rivaldinho. Osiem minut później wyrównał efektownym lobem z okolicy połowy boiska Hiszpan Jesus Imaz.
Jagiellonia Białystok zajmuje po rundzie jesiennej dziewiąte miejsce w tabeli rozgrywek PKO Ekstraklasy. Zespół z Podlasia traci tylko punkt do ósmej w klasyfikacji Wisły Płock.
* * * * * *

Jagiellonia Białystok - FC Viitorul Konstanca 1:1 (1:1)
Bramki: Jesus Imaz 11 - Rivaldinho 3.
Jagiellonia zagrała w składzie: Iliew (46 Węglarz) - Wójcicki (77 Kadlec), Arsenić, Kwiecień (76 Szymonowicz), zawodnik testowany (77 Bodvarsson) - Savković (46 Kostal), Romanczuk, Pospisil, Prikryl (82 Stawiarz), Jesus Imaz (84 Struski), Mudrinski (55 Bida).