Jagiellonia też przegrała i odpadła! To koniec polskich klubów w europejskich pucharach!

Asinfo.
Jagiellonia Białystok przegrała z KAA Gent 1:3 w rewanżowym meczu trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy.
Podopieczni Mamrota przegrywali już od 13 minuty. Po dośrodkowaniu Dompe głową piłkę zgrał Andrijasević i do siatki również głową wpakował ją Awoniyi.
Za moment mogło być 2:0, ale w ostatniej chwili Runje zablokował niebezpieczny strzał rywala.
W 58 minucie Jagiellonia doprowadziła do remisu. Fatalny błąd popełniła defensywa Gent, która nie zauważyła wbiegającego Pospisila i ten dał swojemu zespołowi wyrównanie. W tym momencie "Jadze" do awansu brakowało tylko jednego gola.
Jakiekolwiek nadzieje w 84 minucie odebrał Jaremczuk, który wbiegł w pole karne i pokonał Kelemena mocnym strzałem z kilkunastu metrów.
Za moment rywale trafili po raz trzeci. Szybką akcję gospodarzy wykończył David. Belgowie wygrali 3:1 i to oni grają dalej.