Jak on tego nie trafił?! Koszmarne pudło młodego zawodnika Manchesteru, porażka "Czerwonych Diabłów"[WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Tahith Chong, 19-letni zawodnik Manchesteru United zanotował niesamowite pudło w wyjazdowym meczu Ligi Europy z Astaną.
Manchester prowadził od 10. minuty po bramce Jessego Lingarda 1:0 i wydawało się, że drugi gol może rozstrzygnąć losy rywalizacji. W 55. minucie Tahith Chong miał fantastyczną okazję do podwyższenia rezultatu. Otrzymał piłkę tuż przed pustą bramką i... właściwie nie wiadomo, jak mógł tego nie trafić.
Stare porzekadło mówiące, że niewykorzystane sytuacje szybko się mszczą, sprawdziło się i tym razem. Najpierw Astana wyrównała, a po chwili wyszła na prowadzenie po samobójczym golu Di'Shona Bernarda.
Kazachski zespół nie dał odebrać sobie trzech punktów i zwyciężył 2:1.
Tomasz Bratkowski28 Nov 2019 · 18:20
Źródło: własne/twitter.com