Jakub Świerczok ratuje remis dla Łudogorca. Polak strzela w drugim meczu z rzędu

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Jakub Świerczok zdobył bramkę w zremisowanym 1:1 meczu ligi bułgarskiej między Łudogorcem Razgrad oraz Czerno More. Polak trafił w drugim meczu mistrzów Bułgarii z rzędu. To jego czwarty ligowy gol w sezonie.
Łudogorec Razgrad jest zdecydowanym liderem ligi bułgarskiej. Obrońcy tytułu byli jednak blisko pierwszej porażki w sezonie w meczu z Czerno More. W pierwszej połowie gola dla gości zdobył bowiem Fahd Aktaou.
W drugiej części gry remis uratował Jakub Świerczok. Polak pojawił się na boisku w 62. minucie, a sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry doprowadził do wyrównania.
To czwarty gol Świerczoka w rozgrywkach ligowych i drugie trafienie w tym tygodniu. W środę Polak wpisał się na listę strzelców w meczu Pucharu Bułgarii.
W składzie Łudogorca nie znalazł się Jacek Góralski. Pomocnik reprezentacji Polski leczy obecnie kontuzję.
Maciej Pietrasik07 Dec 2019 · 18:27
Źródło: transfermarkt/własne