Jan Bednarek z asystą w meczu Premier League. Remis Southamptonu

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Southampton FC zremisowało na wyjeździe z Burnley FC 1:1 (0:0) w sobotnim meczu 25. kolejki angielskiej ekstraklasy.
Jedynego gola na Turf Moor strzelił Nathan Redmond. W 55. minucie Jan Bednarek dośrodkował do angielskiego napastnika, a oddał strzał z krawędzi pola karnego i trafił w lewy dolny róg bramki.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania dopiero w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Wówczas sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Ashley Barnes.
Polak rozpoczął to spotkanie w wyjściowej jedenastce ekipy "Świętych" i przebywał na placu gry w pełnym wymiarze czasu. Był to dwunasty występ obrońcy w tym sezonie Premier League.
Podopieczni Ralpha Hasenhuttla mają na koncie 24 punkty i zajmują 16. miejsce w ligowej tabeli. Drużyna Seana Dyche'a uzbierała dotąd 24 "oczka", co daje jej obecnie 17. lokatę.
Kamil Kaczmarek02 Feb 2019 · 18:48