Jan Bednarek z golem w Premier League! "Oby to był zwiastun lepszych czasów" [WIDEO]

Paweł Andrachiewicz / PressFocus
Jan Bendarek strzelił gola dla Southampton w meczu z Leicester City. Jego drużyna zremisowała 2:2.
Polski obrońca trafił do bramki po kombinacyjnym rozegraniu rzutu rożnego. Strzał jednego z jego kolegów obronił Kasper Schmeichel, ale przy intuicyjnej dobitce Bednarka nie był w stanie nic zrobić.
Dla reprezentanta Polski to jedenasty występ w tym sezonie Premier League. Strzelił pierwszego gola.
Ogółem Bednarek ma w Premier League już cztery bramki. Co ciekawe, dotąd za każdym razem, gdy Polak trafiał do siatki, jego drużyna przegrywała 2:3. Tym razem przełamała tę passę, choć zwycięstwa też nie odniosła.
- Niesamowite zaufanie u Ralpha Hasenhuttla ma Jan Bednarek. Może grać słabo, być pod formą, ale i tak ma miejsce w XI. Wiadomo, że głównie będzie oceniany za grę w obronie, ale oby ten gol był zwiastunem lepszych czasów, bo ostatnie tygodnie były bardzo przeciętnie - komentuje Maciej Łuczak.
Goście odpowiedzieli w 22. minucie, gdy wyrównał Evans. Dwanaście minut później prowadzenie Southamptonowi dał Adams. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem. Wynik w 49. ustalił Maddison.
Marcin Karbowski01 Dec 2021 · 20:41