Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Jarosław B. wciąż nie został przesłuchany. Były piłkarz nadal nie usłyszał żadnych zarzutów

Jarosław Bieniuk
Źródło zdjęcia: screen z youtube.com

Jarosław B., były reprezentant Polski został wczoraj zatrzymany przez policję i w związku z oskarżeniami o gwałt. Dziś Olga Jędraszko, adwokat byłego piłkarza, wydała oświadczenie w tej sprawie.

Jarosław B. stawił się na komisariacie wczoraj rano o godz. 10. Wcześniej zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa złożyła kobieta, która twierdzi, że została odurzona narkotykami przez Jarosława B., a następnie zgwałcona.

Śledczy wciąż zbierają materiał dowodowy i od momentu zatrzymania mają 48 godzin na przesłuchanie podejrzanego i postawienie mu zarzutów.

- Z uwagi dobro toczącego się postępowania w celu wyjaśnienia okoliczności wydarzeń z udziałem mojego klienta, na obecnym etapie pragnę powstrzymać się od udzielania dalszych komentarzy w tej sprawie. Na ten moment Jarosław B. nie został przesłuchany, ani nie zostały mu postawione żadne zarzuty. Poczekajmy na zakończenie śledztwa - czytamy w oświadczeniu wystosowanym przez Jędraszko.

- Z uwagi na dobro dzieci i rodziny mojego klienta, chciałabym tym samym zaapelować do Państwa o powstrzymanie się od formułowania pochopnych wniosków i jednoznacznych ocen - podkreślono.

Źródło: sport.onet.pl
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

3
17 kwi 2019 | 19:24
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
No dobra artystka ale nie wierze, ze Jarek ja nacpal i chcial zgwalcic. Ciekawe komu tak ci sportowcy ostatnio podpadaja? Wczesniej Cipek, teraz Jarek...
17 kwi 2019 | 18:48
+3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Trzymaj się Jarek! Oby te oszczerstwa szybko się wyjaśniły.. I jeżeli jest tak jak myślę, załóż jej sprawę o zniesławienie oraz utratę wizerunku wraz z wypłatą sowitego zadośćuczynienia. Tak aby następne pazerne ku*wy się zastanowiły czy warto.
17 kwi 2019 | 16:49
-2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
https://www.google.pl/search?q=sylwia%20szczepa%C5%84ska%20sopot&client=opera&hs=Tg1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwji78-ZvtbhAhVik4sKHYMjAoYQ_AUIDigB&biw=1473&bih=731&fbclid=IwAR33N6xLSKsrMvFeXoQgnBKorOmR7m3q4O0rfdJ1m7HOOmtVYCniiEXxdao#imgrc=Z5zKHvlHiZbcUM: insta juz wylaczone tej laseczki
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS500. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.