Jarosław Niezgoda z kolejnym golem w MLS! Trafił do bramki w nietypowy sposób [WIDEO]

Jarosław Niezgoda strzelił trzeciego gola w tym sezonie MLS. Jego drużyna Portland Timbers wygrała z Austin FC 3:0.
Polski napastnik rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie swojej drużyny. Portland objęło prowadzenie w 17. minucie. Do bramki trafił wtedy Cristhian Paredes.
Niezgoda strzelił gola tuż przed zakończeniem pierwszej połowy. Niebezpieczeństwo pod własnym polem karnym sprokurowali sami goście, którzy lekkomyślnie rozgrywali piłkę. Przejął ją Yimmi Chara, dośrodkował w pole karne, a Niezgoda celnie uderzył... klatką piersiową.
Drużyna Polaka ustaliła wynik w 53. minucie. Na listę strzelców wpisał się wtedy Sebastian Blanco.
Niezgoda przebywał na boisku do 68. minuty. Był to jego trzynasty występ w tym sezonie. Strzelił trzy gole i ma asystę.
Teraz Portland Timbers czeka rywalizacja w fazie play-off. W pierwszej rundzie konferencji zachodniej zagra z Minnesotą United.
Marcin Karbowski08 Nov 2021 · 07:37
Źródło: twitter