"Jego turniej, król,". Dziennikarze zachwyceni Wojciechem Szczęsnym po zwycięstwie z Arabią

Paweł Andrachiewicz/Pressfocus
Reprezentacja Polski wygrała 2:0 z Arabią Saudyjską. Po ostatnim gwizdku dziennikarze i internauci są zachwyceni postawą Wojciecha Szczęsnego.
Spotkanie rozpoczęło się źle dla reprezentacji Polski. W pierwszym kwadransie Jakub Kiwior i Matty Cash złapali żółte kartki, szczególnie gracz Aston Villi miał problem z odpowiednią grą.
W końcu to Polska otworzyła wynik spotkania. Do siatki trafił Piotr Zieliński.
Jeszcze przed przerwą sędzia podyktował rzut karny dla Arabii, który fantastycznie wybronił Wojciech Szczęsny, notując dwie efektowne interwencje.
W drugiej połowie do siatki trafił jeszcze Robert Lewandowski. Kapitan po trafieniu nie krył wzruszenia.
Adam Kłos26 Nov 2022 · 16:04
Źródło: Twitter