Jeremy Sochan z popisowym zagraniem. Kibice byli pod wrażeniem [WIDEO]

Matt Krohn / press focus
Jeremy Sochan zaliczył kolejny występ w NBA. Polak popisał się kapitalnym zagraniem, jednak San Antonio Spurs ponieśli kolejną porażkę, przegrywają z Sacramento Kings 112:130.
Jeremy Sochan zapisał na swoim koncie kolejny występ na parkietach NBA. Polak nie pomógł jednak San Antonio Spurs, którzy przegrali z Sacramento Kings 112:130.
19-latek miał swój wielki moment w tym spotkaniu. W trzeciej kwarcie popisał się świetną akcją, kończąc ją wsadem. Wideo z tej sytuacji opublikowało na Twitterze oficjalne konto klubu.
Sochan spędził na parkiecie 31 minut i 24 sekundy. W tym czasie rzucił 11 punktów, zanotował cztery zbiórki i pięć asyst.
Najwięcej punktów w zespole SAS zdobył Devin Vassell - 29. Amerykanin dołożył do tego trzy zbiórki i trzy asysty.
San Antonio Spurs po szesnastu rozegranych spotkaniach zajmuje 13. miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. Podopieczni Gregga Popovicha mają bilans 6-10.
Damian Król18 Nov 2022 · 07:36
Źródło: własne, NBA