Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Jest odpowiedź kibiców na list Mioduskiego. "Jedyny wyższy poziom jaki nasz klub osiągnął pod Pana wodzą, to poziom absurdu"

Dariusz Mioduski
Źródło zdjęcia: Tomasz Bidermann/Shutterstock

Dariusz Mioduski napisał list otwarty do kibiców Legii Warszawa. Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa i Grupy Kibicowskie postanowiły odnieść się do listu szefa mistrza Polski.

Prezes Legii za pomocą listu otwartego wyjaśniał i przepraszał za ostatnie wydarzenia w klubie. Przypomnijmy, że legioniści w fatalnym stylu odpadli najpierw z eliminacji Ligi Mistrzów, nie potrafiąc sprostać Spartakowi Trnawa, a potem kompromitując się w eliminacjach Ligi Europy, odpadając po dwumeczu z Dudelange. Fani stołecznego klubu niezbyt przychylnie zareagowali na list Dariusza Mioduskiego.

Odpowiedź fanów Legii na list Mioduskiego:

Szanowny Panie Prezesie,

Nieco ponad półtora roku temu, w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów, Legia pokonała Sporting Lizbona. Każdy z nas miał wtedy poczucie, że klub w stulecie swego istnienia, znajduje się sportowo w takim miejscu na jakie zasługuje i rozwija się we właściwym kierunku. Później doszło do zmian, w wyniku których stał się Pan właścicielem Legii. Z Pańskich ust padały słowa o wielkiej Legii, o wchodzeniu klubu na wyższy poziom. Dziś wiemy, że jedyny wyższy poziom jaki nasz klub osiągnął pod Pana wodzą, to poziom absurdu.

Pomimo dochodzących do nas różnych głosów, że nie jest Pan merytorycznie i finansowo przygotowany do udźwignięcia przedsięwzięcia jakim jest prowadzenie klubu piłkarskiego, od początku dostał Pan od naszego środowiska czystą kartę. Wierzyliśmy, że otoczy się Pan rozsądnymi i kompetentnymi pracownikami i doradcami, a my dalej będziemy oglądali Legię poukładaną, ofensywną i walczącą w europejskich pucharach. Z bólem serca przełknęliśmy gorzką pigułkę, jaką były ubiegłoroczne porażki pucharowe z drużynami z Kazachstanu i Mołdawii. Ze zdumieniem i obawami przyjmowaliśmy informacje o zatrudnianiu na stanowisku trenera kolejnych dyletantów i amatorów, nieprzygotowanych do pełnienia tej kluczowej funkcji, a których kandydatury były gorąco popierane przez członka zarządu Tomasza Zahorskiego. Z niepokojem patrzyliśmy na zatrudnienie na stanowisku dyrektora sportowego Ivana Kepciji, powiązanego z niesławną rodziną Mamićiów - czego orędownikiem był również Tomasz Zahorski. Z zażenowaniem i coraz większym niepokojem obserwowaliśmy kolejne transferowe niewypały, sprowadzanie z Bałkanów towaru „piłkarzopodobnego” i coraz większą marginalizację roli Polaków w drużynie. Z drżącymi sercami czekaliśmy na zakończenie poprzedniego sezonu, kiedy przepłacane „gwiazdy” Legii, klubu z astronomicznym na polskie warunki budżetem, z trudem obroniły mistrzowski tytuł. Nie protestowaliśmy, biorąc Pana słowa za dobrą monetę. Na nasze, uwagi o widocznym gołym okiem braku planu, strategii, konsekwencji w działaniu, pogłębiającym się chaosie organizacyjnym w klubie i degrengoladzie sportowej, zapewniał Pan, że wie co robi. Ale margines zaufania i wiary w to co słyszeliśmy na spotkaniach z Panem, kurczył się. Apologia poszczególnych poczynań, decyzji i mitycznego jak się okazało planu, okazała się być jedynie wątłą fasadą, pustą piarowską wydmuszką i maską, za którą stoi niekompetencja i amatorszczyzna. Inni amatorzy z Luksemburga byli tymi, którzy tę maskę po prostu zdjęli.

Tegoroczna edycja europejskich pucharów, zakończona kompromitacją w meczach z drużyną złożoną z ludzi dla których piłka jest pasją i dodatkiem do życia zawodowego, jest kwintesencją owej amatorszczyzny i ignorancji, toczących od wewnątrz Legię pod Pańskimi rządami. Uprzedzając ewentualne zarzuty o chęć wpływu na politykę personalną czy model zarządzania klubem, mówimy jasno: nie jesteśmy konsumentami "produktu o nazwie Legia" i widzami, dla których zainteresowanie klubem kończy się w 90 minucie meczu. Dla nas Legia jest pasją i ważnym pierwiastkiem życia, zatem nie możemy dłużej pozostać obojętni patrząc na degrengoladę i destrukcję, jaką fundują nam dyletanci nie mający pojęcia o podstawach prowadzenia klubu piłkarskiego. O nic innego nam nie chodzi.

Jako ci którzy z pasji i serca, na dobre i na złe są zawsze z Legią, uważamy że mamy prawo domagać się rozpoczęcia zmian, które już teraz w naszym pojęciu są niezbędne i konieczne. Postulujemy więc:
- przedstawienie możliwie szczegółowej informacji na temat stanu finansów klubu, wraz z planem na jego dalsze finansowanie;
- zatrudnienie kompetentnego prezesa i dyrektora sportowego;
- zwolnienie Ivana Kepciji i Tomasza Zahorskiego oraz trenerów przygotowania fizycznego odpowiedzialnych za przygotowanie tzw. piłkarzy do sezonu, jako osób w dużej mierze winnych obecnego stanu rzeczy.

Panie Prezesie, we wczorajszym liście do kibiców napisał Pan, że to co się stało nie może być niczym usprawiedliwione. Ale to Pan jest właścicielem i kluczową osobą w tym klubie, stąd siłą rzeczy to Pan jest też adresatem powyższego listu. Piłka nożna to w dzisiejszych czasach biznes. Rozumiemy to i wiemy też, że nie każde przedsięwzięcie jest skazane na szybki sukces. Ale klub z poziomu na którym się znalazł, przez ostatni rok stacza się po równi pochyłej ku przepaści. Zatem przypomnijmy, że biznes to także odpowiedzialność. Tę odpowiedzialność, w ramach swoich kompetencji i obszarów działania w klubie, na każdym odcinku tego upadku, ktoś powinien wziąć na siebie.

Z poważaniem,
SKLW i Grupy Kibicowskie”.

Źródło: legia.net
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

86
20 sie 2018 | 21:39
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Mioduski to człowiek który jest wyrwany z rzeczywistości i sprawia wrażenie jakby nie zdawał sobie sprawy jak bardzo słaby jest w tym co robi.
20 sie 2018 | 16:48
(Edytowany)
jak sie otoczyl taki samymi jak on sam, tempakami co powiedza i przytakna na wszystko zeby dostac awans albo pare zlotych, nie ma co sie dziwic, jeden typ Mioduski robi sobie zabawe a tysiace kibicow krew zalewa przez jednego debilowatego banana,.. tylko w polsce chlopi bali sie szlachty i jest tak do dzis, listy piszecie, przyda sie panu mioduskiemu wiecej papieru toaletowego, jezeli wierzycie ze go to ruszy,..
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
jak sie otoczyl taki samymi jak on sam, tempakami co powiedza i przytakna na wszystko zeby dostac awans albo pare zlotych, nie ma co sie dziwic, jeden typ Mioduski robi sobie zabawe a tysiace kibicow krew zalewa przez jednego debilowatego banana,.. tylko w polsce chlopi bali sie szlachty i jest tak do dzis, listy piszecie, przyda sie panu mioduskiemu wiecej papieru toaletowego, jezeli wierzycie ze go to ruszy,..ale narodowy stadion stal sie cyrkiem narodowym, Najman , Mioduski, Borek, Szpilka, pudzian Band :))) niedlugo Legia dolaczy do ekipy,.
20 sie 2018 | 12:56
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
MiodzioLodzio to biznesmen co nie kuma i nie czuje futbolu. Stąd tyle lapsusów i gaf......
20 sie 2018 | 10:25
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Tu nie ma co pisac to trzeba lac
20 sie 2018 | 02:08
+7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
LIST KIBICA / nie mylić z kibolem/
Oczekuję na list od kopaczy . Wiem ,że to może trochę potrwać , zanim coś sensownego napiszą . Ale cała ta sytuacja zaczęłą się od ich żenującej gry, braku zaangażowania i traktowania Legii , jak dojnej krowy i poczekalni przed przejściem na rentę inwalidzką . /oczywiście są wyjątki/ Zmiany trenerów , prezesów itp nie dadzą oczekiwanych efektów ,dopóki zarobki kopaczy nie będą ściśle powiązane z formą i wynikami na boisku. /Nie tylko w Legii/
Panowie " piłkarze" czy zamierzacie mnie przeprosić za swoje ostanie dokonania, bo przez ponad 50 lat byłem Kibicem warszawskiej Legii. Przegrać może każdy, ale w jakim stylu ?
20 sie 2018 | 01:49
(Edytowany)
rozwala mnie jak na siłę wtrącają tam mądre słowa, jakby kurwa pisali wypracowanie z polskiego i chcieli mieć maksa

to jest na poziomie kółka polonistycznego w gimnazjum, nikt na świecie tak nie pisze, oni są po prostu niewyżyci, bo na zajęciach szlugi palili klauny jedne
-11
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
rozwala mnie jak na siłę wtrącają tam mądre słowa, jakby kurna pisali wypracowanie z polskiego i chcieli mieć maksa

to jest na poziomie kółka polonistycznego w gimnazjum, nikt na świecie tak nie pisze, oni są po prostu niewyżyci, bo na zajęciach szlugi palili i robili se ustawki na parkingu klauny jedne
20 sie 2018 | 10:16
+5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Napisz lepszy list otwarty to wrócimy do rozmowy. Jak na to jak kibice Legii są postrzegani to jest mi bardzo miło czytać taką formę wypowiedzi a nie jak 3/4 użytkowników tego portalu tylko kurwy i chuje... Pomyśl następnym razem zanim się ośmieszysz człowieku, próbując kogoś ośmieszyć ;)
20 sie 2018 | 15:50
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Bredzisz. List przedstawia sytuacje taka jaka jest w sposob prosty i czytelny. Nie ich wina, ze twoj slownik jest tak ubogi iz wydaje ci sie ten list trudny w czytaniu i rozumieniu.
21 sie 2018 | 00:23
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
nie, po prostu są to pseudointelektualne, nazbyt egzaltowane wypociny,

poza tym, to nie jest pierwszy raz kiedy czytam jak te ułomy się popisują używając słów, które rzekomo mają na kimś wrażenie zrobić
19 sie 2018 | 17:13
(Edytowany)
musieli wynająć jakiegoś poliglote , przecież te cepy by tego nie napisali ...
+25
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
musieli wynająć jakiegoś poliglote , przecież te cepy by tego nie napisali ...
19 sie 2018 | 16:38
+35
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ale uderzyli, w samo sedno...
19 sie 2018 | 16:02
+9
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
to oni będą teraz do siebie listy pisać zamiast spotkać sie i porozmawiać
19 sie 2018 | 15:29
+18
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
No dobra,dam dla pudla bezplatna rade.
1-Lato na stanowisko dyrektora sportowego
2- Krecina na stanowisko dyrektora finansow
3- Smuda na stanowisko trenera.
4-Kowalczyk na stanowisko naczelnego skouta klubu.
5-Tomaszewski na przybocznego doradce prezesa
6-Obsade sprzataczek,cieci,itp,mozna powierzyc prezesowi.
19 sie 2018 | 14:37
+8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Utyskiwać na Mioduskiego można tylko z jednego powodu. Otoczył się ludźmi znającymi się na finansach ale nie w sferze sportowej. Jeżeli mają jednak takie kwalifikacje, to trzeba stwierdzić że są wyjątkowymi nielotami, a dyplomy zrobili bo mieli silne plecy i szmal. Błędy w prowadzeniu klubu jak można się domyślać wynikają z potraktowania go jak przedsiębiorstwa produkcyjnego gdzie siły są rozłożone na bardzo wiele czynników, od załogi która nie musi być wybitna, po urządzenia i kadrę kierowniczą która ma się podporządkować pod system. Końcowym elementem układanki jest planowanie i marketing. W sporcie decydującym czynnikiem jest jakość zespołu który ma generować przychody. Bez tego klub zawsze będzie cienki jak dupa węża. Klub minus zawodnicy i sztab szkoleniowy równa się ostatni gasi światło. To chyba jasne jak słońce gdzie leży punkt ciężkości. Klub bez zawodników i trenera nie istnieje, a zawodnicy i trener bez klubu zawsze mogą coś zdziałać i nie są na straconej pozycji. Najgorsi są teoretycy i pewnie tacy jak pracują dla Mioduskiego. Na papierze wszystko im się zgadza bo na papierze nie ma miejsca na czynnik ludzki. Z drugiej strony robiąc biznes plan założenia klubu bez uwzględnienia czynnika ludzkiego nie pozwoliło by go zamknąć.
W Legii działa się na czuja??? Kupują Carlitosa który sprawdził się w Wiśle nie biorąc pod uwagę w jakim systemie funkcjonował i z jakimi piłkarzami grał? Mioduski chcąc kupić Carlitosa z taką skutecznością gry powinien kupić też cała Wisłę. :-))) Kupił Mączyńskiego który brylował w Wiśle tak że został reprezentantem kraju. Dzisiaj to tylko jego cień gra na boisku. Widać nadal bossowie piłki nie rozumieją że nawet Ronaldo bez kolegów na odpowiednim poziomie gry nie wygra meczu sam. Mówi się czasem ze ten piłkarz jest w stanie wygrać mecz sam. Tak pieprzą głupi dziennikarze którzy nie rozumieją że gra się na 100 m i nie ma takiego który przez 90 min sam wygra z 11 ludźmi z przeciwnej drużyny. Ignorują wysiłek 10 zawodników.
Takie discopolowe, plotkarskie znawstwo piłki nożnej, przy piwie, grillu, i dzieciakach depczących kwiatki w ogródki babci Ireny..
19 sie 2018 | 16:07
+5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jesteś pierwszym człowiekiem, który mówi, że Carlitos grał tak świetnie przez to, że pasował do taktyki i stylu gry Wisły. Wszyscy inni mówią o słabości naszej ligi, że przychodzi koleś z 3,4 ligi hiszpańskiej i kiwa całą naszą Ekstraklasę. Całą zasługę przypisują temu Hiszpanowi.
19 sie 2018 | 14:04
+18
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
A Staruch czy jak mu tam, nie może po prostu sprzedać mu lapsa w pysk ?
19 sie 2018 | 13:44
+10
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Zapomnieli jeszcze dodać :
Prosimy aby Polskie Kluby po przegranym meczu zarabiali mniej niż obecnie tak samo po zremisowała meczu i to niedotyczy tylko Legii te zdanie dotyczy także wszystkich Klubów Polskich którzy grają w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów lub Ligi Europy.
19 sie 2018 | 13:25
+5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
To musiala pisac studentka polonistyki. # Apologia
19 sie 2018 | 13:04
+33
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
HA HA :-)))) uśmiałem się po pachy po przeczytaniu że Cupiał przepłacał zawodników. Cupiał umiał liczyć i to aż za bardzo. Jako były szef cinkciarzy, a potem po przejęciu za cenę upadłościową dużej fabryki kabli w Krakowie czyli za bardzo niską cenę, rozkręcał swoje interesy na wielka skalę. Dodam że upadanie Polskich państwowych przedsiębiorstw które były w pełni ekonomiczne, było działaniem nagminnym dzięki którym wszelkie mafie od politycznych poprzez ubeckie przejmowały potężne fabryki za kwotę na którą stać było by przeciętnych Polaków oczywiście dobrze zorganizowanych finansowo. Kiedyś wszyscy na te fabryki pracowali ciężko, a przejęła je wąska grupa ludzi. To tak przy okazji. Cupiał Wisłę traktował jak filtr finansowy i to chyba każdy rozumie. Przepłacanie zawodników którzy tworzyli tak potężny zespół który zdominował ligę tak że po pierwszym sezonie było wiadomo kto będzie mistrzem Polski? Porównanie Żurawskiego, Frankowskiego, Uche, Szymkowiaka, Cantoro, Baszczyńskiego, Głowackiego, itd. do tej zbieraniny z Legii to zwykły idiotyzm do potęgi!!!!
Wisła nie trafiała często w pucharach na zespoły tej klasy które pokonały Legię. Jak trafiała na podobny zespół to mecz kończył się wynikiem np. 8-0 To ze Wisła nie podbiła ligi mistrzów jest wynikiem niedopłacenia zawodników i oszczędzania przez Cupiała do tego stopnia że zaczął wyprzedaż zawodników przed meczami z takimi zespołami jak np. Anderlecht w składzie silniejszym niż dzisiaj, Skąd to się wzięło? Widocznie nie wielu wie że pijak Wójcik chwalił się jak to doradzał Cupiałowi że nie ma się co pchać do tej ligi mistrzów bo będzie trzeba dofinansować klub i wzmocnić, lepiej spokojnie sobie grac w czołówce ligi. Czy go Cupiał słuchał tego nie wiadomo ale Wójcik mówił o nim Boguś, a nie pan Cupiał.
Twierdzenie że Polscy piłkarze są przepłacani i to jest powód do słabej gry to następny kretynizm jaki mógł wymyślić jakiś fantasta. Pewnie nie wie albo się nie domyśla ile zarabia, Milik, Błaszczykowski, Lewandowski, Teodorczyk :-)) Grosicki, i dlaczego grają tam a nie w Polsce. Problem polega na tym że w Polsce nie ma w klubie trenera z wysokiej półki, dobrze opłacanego i swoimi umiejętnościami tworzącego zespół na wysokim poziomie gry. Trenera który zechciał by budować mozolnie ale powoli zespól na miarę Europejską. Trenera który wespół z właściwymi ludźmi zbudował by silny team mogący rywalizować z mocnymi zespołami.
Najpierw trzeba zacząć od zespołu który buduje jakość gry, a potem dobierać piłkarzy według potrzeb.
Tu jest rola właściciela aby rozumiał tą drogę i sprawnie poprowadził finanse z mądrym planem. Nie ma większej głupoty niż oszczędzanie na trenerze, a opłacanie piłkarzy na słowo honoru że będą dobrze grac bo dostaną dużo szmalu. Takie deklaracje złoży kilka milionów zdrowych Polaków potrafiących kopnąć piłkę, i to bez wahania przy takiej perspektywie zarobków.
19 sie 2018 | 12:48
(Edytowany)
hej
-5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
hej
19 sie 2018 | 12:36
+19
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
list Mioduskiego do tego kibiców- to się ma jak pocztówka z wakacji do listu z wyznaniem miłości !!!!
brawo dla kibiców Legii - dojebali mu w każdym zdaniu !!!
19 sie 2018 | 12:19
+37
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Kurła, listy piszą normalnie niczym Jan III Sobieski do Marysieńki. xD Może jeszcze z tego coś będzie? Może ten związek uda się jeszcze uratować? xD
19 sie 2018 | 12:09
+8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Mozna pisac listy, mozna wysylac emaile, ale co to da?
Pan Mioduski przez dwa lata udowodnil, ze nie umie prezesowac klubem pilkarskim.
19 sie 2018 | 11:35
+15
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
SKLW i Grupy kibicowskie, tak jak i większość kibiców powinny zadać sobie kilka pytań, kto zaczął dawać lukratywne kontrakty i przepłacać grajków? Ten proces rozpoczął się już za Cupiała i Wojciechowskiego odpowiednie w Wiśle i Polonii, ale w Legii na dobre rozchulał to nie kto inny jak Leśnodorski. To on dał Jędrzejczykowi ten niesamowicie wielki kontrakt, to już za Bogusia zaczęło się przepłacanie zawodników, a teraz Legii kogokolwiek jest ciężej przez to ściągnąć. I tak Mioduski finansami rozporządza całkiem nieźle, bo Carlitos za Leśnego pewnie dostałby tyle samo co Jędza albo i więcej, a teraz dostaje prawie połowę (?) mniej. Drugie pytanie, czy aby na pewno za Leśnodorskiego wyglądało to tak świetnie? Okej, Legia była w pucharach, ale czy ten awans do Ligi Mistrzów który dał Kucharczyk, a nie Ci "świetni" zawodnicy z tamtej kadry i "świetny" trener, to faktycznie był taki sukces? To był fart, tak się na to mowi. Fart, który teraz między innymi wychodzi na wierzch. Ludzie są krótkowzroczni, mówią że organizm psuje się od głowy, ale zapominają że zazwyczaj symptomy pojawiają się bardzo wcześnie, a w przypadku Legii tak właśnie było. Ja mimo wszystko wciąż uważam, że Mioduski będzie dobrym prezesem, bo oczywiście można go winić za danie bądź co bądź wielkiej szansy Chorwatom, ale człowiek uczy się na błędach.
19 sie 2018 | 11:30
-6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ktoś kto pisał ten list chyba na siłę chciał być tzw. "mądry" . Słowa takie jak : Degrengolada i Dyletanci pojawiają się chyba na siłę z 3-4 razy, nie wspominając o innyych.
19 sie 2018 | 11:55
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Zgadzam się, tak się dzieje jak przygłup chce uchodzić za inteligenta i myśli, że osiągnie ten cel, używając trudnych słów. Czyta się ten list, jak wypociny małego Kazia.
19 sie 2018 | 11:28
+7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
kuzwa ile mozna czytac na temat tego posmiewiska warszawa
19 sie 2018 | 10:47
-6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Zespół Dżem napisał lepszy "List do M".
19 sie 2018 | 10:45
+35
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Mogli kibice z Mioduskim pomyśleć wcześniej i zacząć pisać listy jeszcze przed meczem z Dudelange, bo w tej drużynie na pewno jest jakiś listonosz, który mógłby po skończonym meczu roznosić ich listy.
19 sie 2018 | 10:42
+15
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Fantastycznie.Wkońcu coś ruszyło w Legii,zaczęli się listami wymieniać.Brawo
19 sie 2018 | 10:29
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Bardzo madra rzeczowa wypowiedz ;)
19 sie 2018 | 10:26
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
A Mioduski się zaśmieje i wyrzuci to do kosza, nawet nie przeczyta. Przecież on ma w d..e kibiców i dobro klubu. Legia jest królikiem doświadczalnym na którym testuje swoje działania. Zabawka się popsuje, nie uda się to weźmie się za inny biznes. Z głodu nie umrze, dla niego tragedii nie będzie. A że tradycja, historia, sukcesy, prestiż? A .uj go to obchodzi, mało było takich co kluby doprowadzili do ruiny? Wojciechowski, Cacek, Król, Osuch.
19 sie 2018 | 10:48
-2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ubecka tradycja :)
Pałac Kultury niech zostanie, ale was i waszą ubecką tradycję dobrze by było już wreszcie dostarczyć solidnym kopem na śmietnik historii :)
19 sie 2018 | 10:20
+15
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Niech spadają do pierwszej ligi... mniej bydła w ekstraklasie.
19 sie 2018 | 10:10
-13
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Przecież on już był prezesem Legii jak legia grała ze Sportingiem.... Co ci kibice pieprzą.... No wiadomo ze pewnie mózgi im wyżarł ten dym z racy i tani spirol spod ławek, ale bez przesady, chociaż tą najnowszą historie trzeba znać .... Koledzy kibole, Mioduski jest w Legii od 2012 roku!!! Nauczcie się zapamiętywać, a jak nie pamiętacie to napiszcie gdzieś sobie, moze na murze stadionu ;)
19 sie 2018 | 10:18
(Edytowany)
Ścieku ludzki! Mioduski miał wtedy tylko częściowe udziały w Legii, nie posiadał ponad 50% tych udziałów, więc skończ pierdolić
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Mioduski nie posiadał większościowych udziałów w Legii, tylko Leśnodorski, więc skończ pierdolic
19 sie 2018 | 11:00
-4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Co ty pieprzysz dzieciaczku, Mioduski był wcześniej w Legii niż Leśny prezesem.... A od 2014 roku Mioduski był już współwłaścicielem Legii.... i Wtdy Mioduski wykupił z tego co pamiętam wszystkie udziały od grupy ITI, czyli 80 procent udziałów.. Sprawdź zanim coś powiesz....
19 sie 2018 | 13:10
(Edytowany)
Tak bo SKLW piszac "od 2 lat Pana rzadow..." jest w bledzie. SKLW ma gorsze rozpoznanie niz kwiatek z meczykow. Cale szczescie im przypomnial ze Mioduski sterowal Legia juz za panowania Pilsudskiego
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Tak bo SKLW piszac "od 2 lat Pana rzadow..." jest w bledzie. SKLW ma gorsze rozpoznanie niz kwiatek z meczykow. Cale szczescie im przypomnial ze Mioduski sterowal Legia juz za Pilsudskiego
19 sie 2018 | 14:12
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
A może zamiast hasełek wskazał byś gdzie się mylę?? Od 2014 Mioduski jest właścicielem większościowym Legii. mecz ze sportingiem był 1,5 roku temu. 1,5 roku temu był rok 2016. Gdzie tutaj sie mylę kolego? Tylko bez cudownych hasełek proszę....
20 sie 2018 | 12:52
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
http://legia.com/aktualnosci/komunikat-zarzadu-legii-warszawa-55075

Czyli Leśnodorski przestał być prezesem Legii dokładnie 22.03.2017, a mecz ze Sportingiem odbył się 7.12.2016 r.

Mylisz się kolego w tym, że Mioduszewski nie był wtedy prezesem.
20 sie 2018 | 20:41
-1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ale ja przecież mówię ze Mioduski był wtedy właścicielem Legi, właścicielem większościowym, miał 60% udziałów klubu od 2014 roku. Najpierw z tego co pamiętam to wykupił wszystkie 80% od Grupy ITI a potem 20 procent sprzedał Wandzlowi. Było wtedy 3 współwłaścicieli ale i tak całą władzę miał właściciel większościowy czyli Mioduski.
19 sie 2018 | 10:01
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
PS. Wenger OUT!!!
19 sie 2018 | 09:58
+20
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
"Od początku dostał Pan od naszego środowiska czystą kartę" No normalnie zaszczyt kopnął Miodulskiego w dupę. A co to za środowisko? Chamów, buraków i wieśniaków, którzy zamiast wspierać klub, to narażali go na kary finansowe i wizerunkowe. A gdy zespołowi gorzej szło, to wklepali w bramie kilku zawodnikom. To są kibice? To jest bydło, które powinno dostać zakaz stadionowy. Przed kimś takim się tłumaczyć? Ten list, który pisała mama z babcią jednego z kiboli, niech sobie wsadzą w dupę.
19 sie 2018 | 09:48
+70
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Absurdem jest cała ta liga i reszta zespołów skoro taka Legia wygrywa MP a nic nie gra to na jakim poziomie jest reszta cała ta liga to nie wyżej jak liga regionalna w Niemczech albo amatorska Angelska.
19 sie 2018 | 10:13
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
To że Legia przegrała z Dudelange nie znaczy, że inni też by przegrali. Skoro taka Jagiellonia przechodzi Rio Ave to jestem przekonany, że i z Luksemburczykami by sobie poradziła, z resztą tak samo Lech, a nawet parę innych ekip, które nie grały w pucharach.
19 sie 2018 | 10:50
-3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Akurat Legia wygrała mistrza tylko dzięki układom. To, co się działo w zeszłym sezonie, to była piramidalna kpina z ludzi. Dziwi mnie, że ktoś się tym jeszcze na co dzień interesuje. To samo zaprzaństwo, co w Hiszpanii z Realem, zresztą i tu, i tu reżimowe tradycje, ale tam przynajmniej jest wielka kasa i można coś obejrzeć. A na Legii? Na Legii tylko przekręty i padaka.
19 sie 2018 | 11:13
+5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Co niby Real ?
19 sie 2018 | 11:18
+8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Widocznie chciał napisać Barcelona ale z przyzwyczajenia napisał Real :D
19 sie 2018 | 12:23
-1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Rzeź i reżim to miałeś w domu kundlu, poczytaj trochę książek ćwoku
19 sie 2018 | 15:41
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Tak tak dzieciaku sobie tłumacz pewnie to Legia kazała zwolnić trenera w Lechu narobić dymu w ostatnim meczu żeby dostać walkower o i o Realu wspominasz to też pewnie było zaplanowane z góry że mają wygrać 3 razy z LM takie bajki to będziesz opowiadał dzieciom za paręnaście lat bo układy to były kiedyś a to co się teraz wyprawia to czysta amatorszczyznę.
19 sie 2018 | 11:16
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ciekawie by było zrobić sparingi drużyn z ekstraklasy z drużynami z 2 bundesligi. To by był pogrom! Oczywiście dla drużyn z 2 bundesligi.
19 sie 2018 | 09:28
(Edytowany)
A tak BTW - Miodzio mógłby opierdolić tę fryzurę a'la 'królowa angielska' na bazie Pazdana.
Może wtedy (na łysej łepetynie) więcej by docierał do mózgu ;)
-6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
A tak BTW - Miodzio mógłby opierdolić tę fryzurę a'la 'królowa angielska' na bazie Pazdana.
Może wtedy (na łysej łepetynie) więcej by docierało do mózgu ;)
19 sie 2018 | 09:15
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jak widzę tego gościa to mi się niedobrze robi, za kogo on się uważa? Jakby mu zależało na legii to zrezygnowałby ze stanowiska, a tak dalej mistrzostwo polski, hajsik wpadnie i za rok znowu kompromitacja w pucharach.
19 sie 2018 | 09:01
+36
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jako osoba z Poznania na codzień jestem sympatykiem Lecha, ale nigdy nie zapomnę tych emocji jakie dała Legia w LM. Remis z Realem, wygrana ze Sportingiem. Nawet ta porażka 8-4 z Borussią to było piękne przeżycie i świetna karta w historii polskiej piłki klubowej.
19 sie 2018 | 08:57
+195
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Zapomnieli jeszcze dodać, że na stadionie siedziała wataha bydła, która przynosiła nam wstyd na całą Europę, ściągała na klub astronomiczne kary finansowe i spowodowała, że Legia grała mecz dekady przy pustych trybunach...
19 sie 2018 | 09:20
-185
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie rozumiem tych plusów, Twój post jest ŻENUJĄCY.
Widać nigdy na stadionie nie byłeś - kibicujesz z monitora. Siądź raz w młynie na stadionie - perspektywa Ci się zgubi!
ZATEM: chuj ci w dupę, szmato :)
19 sie 2018 | 09:38
+117
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ojej, już ci dziecko nerwy puściły? Piszesz do mnie z pierdla? Tak się u was sprawy załatwia? Jak coś nie tak to w dupę? :D
Jakoś ludzie z młynów na innych stadionach potrafią się zachować. Kibole Legii przynieśli wstyd, po prostu nie umiecie się zachować i strach was pokazywać cywilizowanym ludziom. Tak też myśli UEFA i was z tych trybun w swoich rozgrywkach, czyli Liga Mistrzów, wyrzuciła.
Pozdrawiam. Nie będę Ci życzył niczego w odbycie :D
19 sie 2018 | 09:54
-100
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ch*j w dupę Stefce. Chłopaki bawili się - ale ty nigdy tego nie zrozumiesz, bo masz śliniaczek przy oglądaniu TV.
Nie popieram rozrób na wyjeździe. Wręcz NEGUJĘ. W moim przypadku nigdy tak nie było. Zawsze uspokajam chłopaków i nieźle mi to wychodzi.
Żebyś potrafił chociaż CHU*U pojechać na jeden wyjazd - wtedy byś zrozumiał.
A takie pierdolenie przed monitorkiem to możesz sobie wsadzić w swoją PICZĘ (bo jaj to na pewno nie masz).
19 sie 2018 | 09:47
-106
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ponawiam: jesteś zjebanym ŚMIECIEM kibicującym przy TV.
Wybierz się raz na stadion. Wiem, że to ciężki klimat - trzeba kupić bilety, wyjść z domu, pojechać na stadion - ja pierdolę: to tyle trzeba zrobić. Ile poświęcenia!!
TO GNIJ KUR*O przy tym monitorze. I komentuj nam tu :D JEBANY NIEDZIELNY KIEROWCA.
Pewnie ostatnio na meczu byłeś, jak sam grałeś na osiedlowym boisku (zarośniętym).
CH*J W DUPĘ wszystkim SZMATOM sprzed monitora 8-)
19 sie 2018 | 09:55
+56
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
weź zamknij jape wystarczy wejść na twoje konto i odrazu widać, że na każdy temat masz coś do powiedzenia, nikt nie docenia twoich wypocin, jesteś trollem bo same minusy, wyzywasz od szmat a sam pod każdym newsem wypisujesz hipokryto. Chłop ma racje kibice w tej całej sytuacji też mają swoje za uszami.
19 sie 2018 | 10:25
-36
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
OK.
Nie pod każdym niusem - już miałbym z 1000 postów, a tak nie jest. Wpadam tu rzadko.
Docenia ktoś, nie docenia - w sumie w dupie to mam :) Mówię, co myślę.
Obiecuję nie wyzywać innych użytkowników ;)
Bronię w tej sytuacji Kibiców Legii - oni w niczym nie zawinili i mają PRAWO spodziewać się dobrej piłki. Siedzę w młynie - wiem, jak to jest na stadionie.... Jak mi jakaś lampucera sprzed monitora wrzuca tu komentarze nt. zachowania się kibiców - no ciężko wytrzymać psychicznie ;P
A Ty?? Chodzisz na mecze swojego Górnika? ;)
19 sie 2018 | 10:52
+26
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Masz kolego wyjątkowo mocną fiksację analną. Polecam wizytę u psychologa. Może też jakąś walerianę na nerwy zapisze. Głupota niestety nieuleczalna.
19 sie 2018 | 11:07
-22
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Makaveli - jedyne, co mogę zrobić przy Twoim poście - to zbudować sobie nowy kolor chorągiewki. Więcej postów. Myślę, że tak Ty, jak i ja - wiemy, o co tu chodzi i ma sensu się spinać. Jedyne, o co mogę Cię prosić - nie obrażaj mnie już tak następnym razem ;)
19 sie 2018 | 10:58
+22
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
tak chodziłem na mecze jak nie miałem dziecka, górnika czy to motoru ale teraz strach z 2,5 rocznym chłopcem bo jedyne co zapamięta to nie doping i atmosferę a okrzyki typu kurwy, chuje i szmaty które tak lubisz innym doklejać. Kibice Legii są winni bo już dawno powinni tego szopena z na wspólnej na taczce wywieźć a reszcie wypalić po liściu i rozgonić to towarzycho w pizdu.pozdro
19 sie 2018 | 11:37
-14
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
To bardzo POMYŁKA! Teraz już doping i stadiony są czyste (nie to, co 20 lat temu). Są przecież nawet strefy kibica dla rodzin (vide Cracovia - bardzo mi się podoba ich Sektor Rodzinny, SZACUN!) U mnie na Śląsku jest to samo. To już się zmieniło i nie ma żadnych problemów z kibicowaniem rodziny na meczu.
Tak BTW - gratuluję Chłopaka! ;)
Kurwy, chuje i szmaty - to teraz sporadycznie się leją. Głównie, gdy kibice przeciwnych drużyn się nie lubią. Ale to też już rzadkość. Z tego, co wiem - lej pomyj wylatuje raz na połowę spotkania. Czyli 2 razy w meczu.
Ale tez zauważyłem, że coraz mniej tego. Kibice wszystkich naszych drużyn zaczynają doceniać przeciwnika - i kibicują tylko swoim (bez jadu w dopingu). I to jest piękne; tak właśnie ma być :)
.....Motor, mówisz.... Nasi BRACIA, moi. SZTAMA na zawsze 8-) Może w piłce Motor kiepsko przędzie, ale w żużlu jest teraz na fali! Dziś spotkanie na wyjeździe Motoru w Gnieźnie: 14:30, Polsat Sport ;) Wejdą do Ekstraligi jak NIC, jak BAJKA - pięknie ten sezon rozegrali 8-)
Lubisz żużel? Byłeś kiedyś na stadionie?
Niezależnie od wyników i przebiegu samego spotkania = będąc na stadionie poczujesz METANOL (spalany przez motory zawodników).
NIGDY i NIGDZIE więcej nie poczujesz tego zapachu.... 8-) "Do zakochania jeden krok" ;)
Jeśli jeszcze nie byłeś - POLECAM kolejny mecz żużlowy w Lublinie ;)

Co do Legii - musimy poczekać wszyscy..... sytuacja się wyklaruje WRESZCIE :)
19 sie 2018 | 16:20
+5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
I właśnie przez takich troglodytów jak ty cała Polska nienawidzi Legii i cieszy się, że odpadła z jakimś klubikiem, którego nazwy jeszcze tydzień temu nie potrafiłem wymówić. Zmiataj stąd już synku, cały portal się z ciebie nabija. Oszczędź sobie kompromitacji.
19 sie 2018 | 16:33
-7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
To bardzo ciekawe, co mówisz.... a Ty na mecze swojej drużyny chodzisz, czy żenujące jest być na a klasie w Koziej Dupie? lepiej pewnie iść nad jezioro poopalac się....
19 sie 2018 | 09:54
-16
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
To zrozum to bo kibiców Legii tu nie ma tu są tylko gimbole z poza mazowsza co Warszawę widzieli na obrazku a w internecie udają chuj wie kogo a tak to pizda w rurkach bojąca się własnego cienia.
19 sie 2018 | 10:58
-16
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
xD
Serio?? A miałem ten portal za jakiś 'w miarę do pogadania'. Też czytałem ostatnio kommenty, że Admin jest kibicem Legii - stąd tyle o nich 'newsów'.Logiczne, że cała Polska nienawidzi Legii (prócz Sosnowca) - ale w tym przypadku chyba wszyscy jesteśmy zjednoczeni. Występy w pucharach Legii, Lecha, Jagiellonii, Górnika Zabrze; a do niedawna także mojego Śląska Wrocław - myślę, że cała Polska kibicowała.
Teraz nam nie wyszło = TRUDNO. Czas wyciągnąć wnioski....
Widzę kibicujesz Legii, ale też masz Płock - więc stawiam, że sercem jesteś za Wisłą ;)
Chodzisz na mecze u siebie? TO NAJWAŻNIEJSZE!
Nieważne - przegrali, zremisowali - trzeba być zawsze z Klubem! :) Chodzić na stadion. Zasilać klubowy budżet. Jeśli ktoś tego nie kuma - jest frajerem.
A co mają powiedzieć kluby 'z wiosek'?? Tam każda złotówka się liczy.
Dlatego APELUJĘ do Was = chodźcie na mecze swoich drużyn.... :-)
A ja to w ogóle mam przejebane, bo jeszcze Sparta Wrocław na żużlu ;D
........................
Pojęcia nie mam, jak to jest TU z kibicami Legii - ale myślę, że trochę się mylisz. To chyba jedyny sensowny portal (strona), gdzie piłkarski kibic może się odnaleźć.
I myślę, że kibiców Legii jest tu mnóstwo.
Życzę im dziś zwycięstwa - albo i nie, bo kibicuję beniaminkom xD
19 sie 2018 | 10:54
+21
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jakie to przykre, że ludzie twojego pokroju myślą jeszcze, że takim rozpierdolem na stadionie to wykazali się niesamowitą odwagą i poświęceniem, bo kupili bilet i przyjechali. Powyrywali krzesełka i trochę stali w walce o "honor" drużyny. Ale trzeba mieć krowi placek zamiast mózgu żeby tak rozumować. Nie ogarniam tej chorej logiki. Nie rozumiesz, że to zwyczajna patologia i że tego się trzeba wstydzić i to tępić?
19 sie 2018 | 13:50
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Hej Yoda, Ty się urodziłeś takim maksymalnie zjebanym bucem bez mózgu czy to przyszło z wiekiem? Jesteś zwykłą larwą i do tego śmierdzisz.
19 sie 2018 | 15:58
-8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Śmierdzi to twoja PICZA. Bo przecież jaj ani kutasa nie masz ;)
20 sie 2018 | 01:20
+5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Moimi jajami to się zadławiłeś ostatnio. Ale pewnie nie pamiętasz. Tylu klientów codziennie...
19 sie 2018 | 08:36
+11
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
A niektorzy narzekali na Lesnego, a tu taki pajac tym zarzadza teraz.
19 sie 2018 | 08:25
-28
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
O matko, ale mu pięknie pojechali.... 8-) I niech ktoś powie, że kibice z młyna to półgłowki!
Tak, jak na siłowni. Fama jest, że na siłownię chodzą debile. To kur*a pójdź se na siłownię - zobaczysz (usłyszysz). 90% ludzi na siłowni to PIĘKNA inteligencja. Az miło z nimi ćwiczyć!
W tej zapaści Legii tymczasowej - po raz kolejny walę motywację:
WIELKI SZACUN dla Kibiców eLki!!
Przykro, że do tego doszło. Ale będzie lepiej (no bo już gorzej być nie może ;D)
Myślę, że cała Polska jest z Wami :)
19 sie 2018 | 09:48
+17
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
ten kto to pisał pewnie stanowi większość sumy IQ owego "młyna" :D
19 sie 2018 | 10:34
-15
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Myślę, że w teście na IQ bym Cię zgubił. Nie mówię, że BARDZO (bo ładnie zdania składasz), ale mimo wszystko.... ;P
19 sie 2018 | 08:20
+7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ciekawe czy wysłali ten list poleconym czy nie.Tu trzeba działać,a nie listy pisać.Kompromitacja z kelnerami zostanie na zawsze w waszym CV.Czy moze być lepiej?No ja bym chciał.Przeciez większość kibiców zapewne pamieta czasy Lecha czy tez Wisły w pucharach.Az się na te mecze czekało jak na wypłate,a teraz?Teraz są takie czasy ze dotknięcie pilota grozi utrata wzroku
19 sie 2018 | 08:39
-22
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ale wiesz - polecony najlepiej z POTWIERDZENIEM ODBIORU (8 lat pracy w Dyrekcji Poczty Polskiej we Wrocławiu - znam się na tym ;D).
Czy to do niego dotarło???? Tego nie wiemy, bo na razie potwierdzenia odbioru nie ma. Poczekamy, jak się zachowa i co powie na ten list Kibiców Legii.... ;) A może nic nie powie - pewnie tak będzie. Ja bym nic nie powiedział, bo nie ma co dmuchać balonika. Lepiej coś POKAZAĆ. Niech ta Legia wreszcie ruszy - bo żal oglądać. Dziś przyjazny mecz z Zagłębiem....
W sumie: zawsze kibicuję beniaminkom i w tym przypadku jest tak samo.... : nie wiem, jak sie zachować! Życzę Sosnowcowi 3 pkt, a jednocześnie życzę Legii zwycięstwa :D Pokręcone to wszystko.... ;D
19 sie 2018 | 08:14
-13
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Co za pierdoły ...
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})

Tabela ligowa - Ekstraklasa

#
Drużyna
M
Z
+/-
Pkt
1
Grupa mistrzowska
0
0
0
0
2
Grupa mistrzowska
0
0
0
0
3
Grupa mistrzowska
0
0
0
0
4
Grupa mistrzowska
0
0
0
0
5
Grupa mistrzowska
0
0
0
0
6
Grupa mistrzowska
0
0
0
0
7
Grupa mistrzowska
0
0
0
0
8
Grupa mistrzowska
0
0
0
0
9
Grupa spadkowa
0
0
0
0
10
Grupa spadkowa
0
0
0
0
11
Grupa spadkowa
0
0
0
0
12
Grupa spadkowa
0
0
0
0
13
Grupa spadkowa
0
0
0
0
14
Grupa spadkowa
0
0
0
0
15
Grupa spadkowa
0
0
0
0
16
Grupa spadkowa
0
0
0
0
1 kolejka
2 kolejka
3 kolejka
4 kolejka
5 kolejka
6 kolejka
7 kolejka
8 kolejka
9 kolejka
10 kolejka
11 kolejka
12 kolejka
13 kolejka
14 kolejka
15 kolejka
16 kolejka
17 kolejka
18 kolejka
19 kolejka
20 kolejka
21 kolejka
22 kolejka
23 kolejka
24 kolejka
25 kolejka
26 kolejka
27 kolejka
28 kolejka
29 kolejka
30 kolejka
1{{gameweek}} kolejka

Terminarz - Ekstraklasa