Juventus FC. Ronaldo chciał pomóc Szczęsnemu przy rzucie karnym. Wymowna reakcja Ibrahimovicia [WIDEO]

Cristiano Ronaldo chciał pomóc Szczęsnemu przy rzucie karnym. Wymowna reakcja Ibrahimovicia [WIDEO]
AC Milan po dramatycznym meczu wygrał na własnym boisku z Juventusem 4:2 (0:0). Włoskie media po spotkaniu zwróciły uwagę na sytuację z 62. minuty gry.
"Stara Dama" prowadziła na San Siro już 2:0, ale roztrwoniła przewagę, tracąc w niecałe 20 minut cztery gole. Sygnał do odrabiania strat dla "Rossonerich" dał Zlatan Ibrahimović.
W 62. minucie ręką we własnym polu karnym zagrał Leonardo Bonucci, co wyłapał system VAR. W efekcie arbiter wskazał na wapno. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Ibrahimović. W tej sytuacji Wojciechowi Szczęsnemu, który stał w bramce Juventusu, chciał pomóc Cristiano Ronaldo.
Juventus
To jednak nie pomogło. Ibrahimović nie popełnił błędu. Piłka poleciała przy lewym słupku, a Szczęsny wylądował w prawym rogu. Szwed od razu odwrócił się i posłał wymowne spojrzenie w stronę Ronaldo.
Trafienie Zlatana napędziło Milan, który zdobył jeszcze trzy gole i mógł świętować wielki triumf nad faworyzowanym rywalem.
Daniel Makarewicz08 Jul 2020 · 08:15
Źródło: twitter/własne