Juventus pewnie pokonał Udinese. Dwa gole i asysta Cristiano Ronaldo [WIDEO]

Alberto Lingria / Press Focus
Juventus wygrał z Udinese 4:1 (1:0) w meczu 15. kolejki Serie A. Dublet w tym spotkaniu ustrzelił Cristiano Ronaldo.
Spotkanie mogło rozpocząć się od niespodziewanego prowadzenia piłkarzy Udinese. W pierwszym kwadransie gry piłka wpadła do bramki strzeżonej przez Wojciecha Szczęsnego, ale po analizie VAR sędzia anulował trafienie z powodu zagrania futbolówki ręką przez jednego z graczy ekipy przyjezdnej.
Dwadzieścia minut później byliśmy świadkami już prawidłowo zdobytego gola z tym, że strzelił go Juventus. Cristiano Ronaldo przejął piłkę na połowie gości, wpadł w pole karne i huknął mocno, nie dając bramkarzowi Udinese szans na skuteczną obronę.
W kolejnych minutach pierwszej połowy gole już nie padły. Zawodnicy zeszli do szatni przy skromnym prowadzeniu "Starej Damy".
Po przerwie gospodarze z impetem ruszyli po podwyższenie rezultatu. Najpierw gola na 2:0 zdobył Federico Chiesa, a przy jego trafieniu asystę zanotował wspomniany już Ronaldo.
Następnie piłka znów znalazła się w siatce gości, ale arbiter po analizie VAR musiał anulować to trafienie, gdyż jeden z graczy Juventusu zagrał ręką. Dlatego wciąż było 2:0 dla Juventusu.
Dwubramkowe prowadzenie nie ostudziło zapału gospodarzy. W 70. minucie kolejnego gola zdobył Cristiano Ronaldo, który otrzymał podanie na wolne pole od Rodrigo Bentancura i pewnie pokonał bramkarza.
Ostatecznie Juventus pokonał Udinese 4:1, bowiem w samej końcówce Wojciech Szczęsny nie przechwycił piłki, którą Marvin Zeegelaar wbił z bliska do jego bramki, a na to trafienie błyskawicznie odpowiedział Paulo Dybala, trafiając w sytuacji sam na sam z bramkarzem do siatki gości.