Juventus rozbił Fiorentinę. Czyste konto Szczęsnego

cristiano barni / Shutterstock.com
„Stara Dama" wygrała 3:0 na wyjeździe z Fiorentiną. Między słupkami w drużynie gości dobry mecz rozegrał Wojciech Szczęsny, a Cristiano Ronaldo zdobył swoją kolejną bramkę.
W 31. minucie „Bianconeri" objęli prowadzenie. Rodrigo Betancur wymienił piłkę z Paulo Dybalą, wbiegł w pole karne i płaskim uderzeniem pokonał bramkarza. W drugiej połowie po stałym fragmencie gry pod bramką rywali został Giorgio Chiellini, który oddał niezbyt czysty strzał z kilku metrów. Piłka skozłowała, nikt jej nie dotknął i wpadła do siatki.
W końcówce wynik ustalił Cristiano Ronaldo. Portugalczyk wykorzystał rzut karny.
Podopieczni Masimilliano Allegriego są liderem tabeli ze zdobytymi 40 punktami. W następnym meczu zmierzą się u siebie z Interem Mediolan.
Natomiast „Viola" plasuje się na 10. pozycji z 18 „oczkami" na koncie. Jej kolejnym ligowym rywalem będzie US Sassuolo.

Kacper Dąderewicz01 Dec 2018 · 20:02