Kolejna strata punktów Juventusu. Rywal zabawił się z Wojciechem Szczęsnym [WIDEO]

Dusan Vlahović zabawił się z Wojciechem Szczęsnym, a Juventus znów zgubił punkty. "Stara Dama" zremisowała z Fiorentiną 1:1.
Do otwarcia wyniku doszło w 29. minucie spotkania "Violi" z Juventusem. Wtedy arbiter zdecydował się podyktować "jedenastkę" za zagranie ręką Adriena Rabiota.
Do piłki podszedł Dusan Vlahović, najlepszy strzelec Fiorentiny w tym sezonie. Snajper po raz kolejny udowodnił, że wierzy w swoje umiejętności.
Serb zamienił karnego na gola delikatną podcinką. Był to 17. gol Vlahovicia w bieżących rozgrywkach.
Fiorentina znacznie lepiej rozpoczęła dzisiejsze spotkanie i zasłużenie wyszła na prowadzenie. "Viola" od pierwszego gwizdka rzuciła się do ataku.
Już 18. minucie Wojciech Szczęsny musiał wyciągnąć się jak struna, aby obronić mocny strzał Dusana Vloahovicia. Dwie minuty później w słupek trafił Erick Pulgar, który zdecydował się na uderzenie z dystansu.
"Juve" zdołało doprowadzić do remisu dopiero w drugiej połowie. Tuż po wznowieniu gry do siatki trafił Alvaro Morata.
Juventus starał się strzelić drugiego gola, ale swoje szanse zmarnowali Cristiano Ronaldo i Morata. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1. "Stara Dama" zajmuje obecnie trzecie miejsce w lidze. Fiorentina jest czternasta.