Juventus wciąż bez wygranej

Kostas Koutsaftikis/Shutterstock
Juventus Turyn nie potrafił odnieść zwycięstwa w trzecim meczu z rzędu. Piłkarze "Starej Damy" zremisowali na własnym stadionie z Chievo Werona 1:1.

Goście wyszli na prowadzenie w piątej minucie spotkania. Na listę strzelców wpisał sie Perparim Hetemaj. Dla reprezentanta Finlandii było to pierwsze trafienie w barwach Chievo. 28-letni piłkarz w drużynie z Werony występuje od lipca 2011 roku.

Zawodnicy Massililiano Allegri'ego doprowadzili do wyrównania w 83. minucie gry. Rzut karny wykorzystał Paulo Dybala. 21-letni Argentyńczyk w bieżącym sezonie Serie A ma na swoim koncie dwa gole.

Po remisie Chievo utrzymało pozycję lidera ligi włoskiej. Juventus zajmuje piętnaste miejsce w tabeli.

Kolejnym rywalem klubu z Turynu będzie Manchester City. Mecz pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów odbędzie się we wtorek na Etihad Stadium. Chievo w następnej serii spotkań w Serie A zmierzy się z Interem Mediolan.