Juventus wygrał kolejny mecz z rzędu! Strzelił zwycięskiego gola po rykoszecie od Dawidowicza [WIDEO]

Mikolaj Barbanell
Juventus wygrał piąty ligowy mecz z rzędu. Drużyna Wojciecha Szczęsnego i Arkadiusza Milika pokonała na wyjeździe Hellas Werona 1:0.
Tym razem w barwach Juventusu zaprezentował się tylko jeden z Polaków. Szczęsny ustąpił miejsca w bramce Mattii Perinowi i całej zawody obejrzał z ławki rezerwowych. Pełne 90 zaliczył za to Milik.
To nie polski napastnik był bohaterem drużyny z Turynu. Zwycięskiego gola strzelił dla niej Moise Kean.
Reprezentant Włoch w 60. minucie wykończył szybki atak gości. Miał trochę szcześcia - po drodze do bramki piłka odbiła się od Pawła Dawidowicza. Lorenzo Montipo nie był w stanie skutecznie interweniować.
Dawidowicz wyszedł w pierwszym składzie Hellasu i przebywał na boisku do 78. minuty. W pierwszej połowie został ukarany żółtą kartką.
Juventus po zwycięstwie awansował na trzecie miejsce w tabeli, ale może je stracić po dokończeniu kolejki. Hellas jest ostatni.