Juventus wygrał w Pucharze Włoch. Szczęsny się wynudził

cristiano barni/Shutterstock
Juventus Turyn pokonał na wyjeździe Bologna FC 2:0 w sobotnim meczu 1/8 finału Pucharu Włoch. W bramce "Bianconerich" zagrał Wojciech Szczęsny.
Goście już w dziewiątej minucie objęli prowadzenie po fatalnym błędzie rywali. Bramkarz gospodarzy wybiegł z bramki do dośrodkowanej piłki, ale łapiąc ją na 15. metrze zderzył się ze swoim kolegą z drużyny i futbolówka trafiła do Federico Bernardeschiego. Pomocnik oddał płaski strzał zza pola karnego do niemal pustej bramki.
Juve awans do ćwierćfinału przypieczętowało na początku drugiej połowy. Piłka po rykoszecie trafiła do Moise'a Keana. 18-latek pewnie wykorzystał sytuację sam z bramkarzem.
Szczęsny przez cały mecz nie musiał ani razu interweniować. Gracze Bolonii nie byli w stanie oddać celnego strzału na bramkę Polaka.
Kamil Kaczmarek12 Jan 2019 · 22:59