Juventus wypuścił zwycięstwo w końcówce. Wojciech Szczęsny był wściekły [WIDEO]

Shutterstock
Juventus tylko zremisował z Atletico Madryt w środowym spotkaniu Ligi Mistrzów. Chociaż “Stara Dama” prowadziła już 2:0, podopieczni Diego Simeone rzutem na taśmę doprowadzili do wyrównania.
Od początku meczu dużo pracy miał Wojciech Szczęsny. To gospodarze stwarzali sobie bowiem więcej okazji do zdobycia gola. Do przerwy bramki jednak nie padły.
Drugą połowę lepiej zaczął już Juventus, co udokumentował golem strzelonym w 48. minucie przez Juana Cuadrado. Kilkanaście minut później na 2:0 podwyższył Blaise Matuidi i wydawało się, że trzy punkty pojadą do Włoch.
Atletico się jednak nie poddało. Najpierw w 70. minucie bramkę kontaktową zdobył Stefan Savić, a w 90. minucie remis gospodarzom zapewnił wprowadzony z ławki Hector Herrera.
To rozzłościło Wojciecha Szczęsnego. Polak krzyczał, wymachiwał rękoma, uderzał nimi w słupek. Chociaż zagrał dobry mecz, ostatecznie nie uchronił swojej drużyny od straty punktów.
Już w najbliższą sobotę Juventus zagra ligowy mecz z Veroną.
Adam Nowacki19 Sep 2019 · 07:15
Źródło: Sportowe Fakty / Twitter