Juventus wyrwał zwycięstwo w meczu z Fiorentiną! Wygrana po golu w samej końcówce [WIDEO]

Juventus wygrał z Fiorentiną 1:0. Decydujący gol dla "Bianconerich" padł w doliczonym czasie gry.
Między słupkami "Juve" stanął dziś Mattia Perin. Wojciech Szczęsny wypadł z kadry meczowej z powodu urazu żeber. Wiadomo już jednak, że Polak będzie mógł stawić się na nadchodzącym zgrupowaniu reprezentacji.
Lepiej mecz rozpoczęli goście z Florencji. Wynik spotkania mógł otworzyć Riccardo Sapponara, który wygrał pojedynek powietrzny, ale oddał niecelny strzał głową. Niedługo potem Perin musiał interweniować po strzale Lucasa Torreiry. Do przerwy było 0:0.
W 47. minucie Paulo Dybala w ciekawy sposób próbował napędzić akcję. Argentyńczyk zagrał piętą do wbiegającego w pole karnego Adriena Rabiota, który jednak zgubił piłkę.
Od 73. minuty Fiorentina grała w dziesiątkę. Nikola Milenković w krótkim odstępie czasu popełnił dwa brutalne faule, za które został upomniany przez arbitra. Gospodarze mogli błyskawicznie wykorzystać grę w przewadze. Kilkadziesiąt sekund po tym zdarzeniu Federico Chiesa huknął w poprzeczkę.
W 80. minucie Alvaro Morata trafił do siatki. Nie po raz pierwszy w karierze Hiszpan nie utrzymał pozycji spalonej, przez co jego gol został anulowany.
W doliczonym czasie gry "Stara Dama" wreszcie dopięła swego. Juan Cuadrado oddał strzał z ostrego kąta i zmieścił piłkę między słupkiem i bramkarzem Fiorentiny.
Juventus wygrał 1:0, dzięki czemu zajmuje obecnie ósme miejsce w lidze. "Viola" plasuje się oczko wyżej.
Adam Kłos06 Nov 2021 · 19:57