Kacper Przybyłko się nie zatrzymuje. Gol i asysta polskiego napastnika w MLS [WIDEO]

Kacper Przybyłko znów dał o sobie znać. Polski napastnik trafił do siatki w meczu z Portland Timbers. Do tego dołożył także asystę.
Przybyłko to jedna z czołowych postaci Philadelphii Union. Polak jest podstawowym zawodnikiem drużyny. Nic w tym dziwnego, bo raz za razem trafia do siatki.
28-latek znów poprawił swój dorobek strzelecki. Tym razem pokazał się w starciu z Portland Timbers w ramach rozgrywek ligi MLS.
Polak na listę strzelców wpisał się w 26. minucie. Uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i tym samym otworzył wynik meczu.
Kilka chwil później Przybyłko ponownie wygrał pojedynek główkowy w polu karnym i zanotował asystę przy golu Santosa. Brazylijczyk trafił do siatki w 31. minucie gry.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 3:0. Wynik spotkania ustalił w drugiej połowie Elliott. Philadelphia Union zajmuje 2. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Na swoim koncie ma 14 punktów.
Przybyłko w tym sezonie MLS zdobył już trzy bramki. Na swoim koncie ma także dwie asysty.
Daniel Makarewicz31 May 2021 · 09:42