Kacper Przybyłko strzelił kolejnego gola w MLS [WIDEO]

Polski napastnik strzelił kolejnego gola w MLS [WIDEO]
Thomas Hilmes, wikipedia
Philadelphia Union uległa u siebie Portland Timbers 1:3 (0:2) w sobotnim spotkaniu Major League Soccer.
Na Talen Energy Stadium w Chester dwubramkowe prowadzenie ekipie z Oregonu do przerwy zapewnił Brian Fernandez, dwukrotnie trafiając w niespełna pięć minut w końcówce pierwszej połowy. Argentyńczyk najpierw celnie przymierzył głową, a następnie wykończył w polu karnym świetnie wyprowadzony kontratak.
Dwie minuty po zmianie stron kontaktową bramkę strzelił z kilku metrów Kacper Przybyłko, dla którego był to już czwarty gol w tym sezonie.
Trzy minuty przed końcem jednak losy konfrontacji na korzyść "Drwali" rozstrzygnął Argentyńczyk Diego Valeri, popisując się kapitalnym uderzeniem z dystansu.
Zespół z Oregonu po czwartym zwycięstwie w bieżących rozgrywkach przesunął się na dziesiąte miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. Drużyna z Pensylwanii natomiast doznała czwartej porażki w sezonie i jest druga w klasyfikacji Konferencji Wschodniej.
Kamil Kaczmarek26 May 2019 · 08:30