Kacper Przybyłko znowu strzela w Major League Soccer. Szósty gol Polaka [WIDEO]

Thomas Hilmes, wikipedia
New York City pokonał u siebie Philadelphia Union 4:2 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Gola dla gości strzelił Kacper Przybyłko.
Zespól z Filadelfii otworzył wynik w siódmej minucie dzięki trafieniu Fafa Pucaulta. Wyrównał z rzutu karnego Maxi Moralez, ale w trzydziestej minucie gry znów prowadzili przyjezdni. Przybyłko oddał precyzyjny strzał z powietrza z kilkunastu metrów.
To szósty gol Polaka w jedenastym ligowym występie dla Philadelphia Union.
Druga połowa należała do gospodarzy. Bramkę na 2:2 zdobył Moralez, ponownie wykorzystując "11". Następnie dwa gole strzelił Valentin Castellanos.
Po tym zwycięstwie drużyna z Nowego Jorku ma na swoim koncie 26 punktów i zajmuje szóste miejsce w Konferencji Wschodniej. W kolejnym meczu zmierzy się z Seattle Sounders.
Natomiast Philadelphia Union plasuje się na pierwszym miejscu z 32 "oczkami" na koncie. Jej kolejnym rywalem będzie na wyjeździe Orlando City.
Jakub Kreśliński30 Jun 2019 · 09:23