Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Kadra U-21 pokonała Danię 3:1, choć to goście dominowali! [VIDEO]

14 lis 2017 | 20:01 25
Źródło zdjęcia: gol.pl

Reprezentacja Polski U-21 pokonała Danię 3:1 w meczu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy 2019.

Choć Dania była stawiana w roli zdecydowanego faworyta, nie zdobyła dzisiaj nawet punktu, mimo że dzisiaj znacznie przeważała. Biało-czerwoni, którzy swój poprzedni mecz zremisowali w kiepskim stylu z Wyspami Owczymi, wygrali 3:1.

Pierwsza bramka padła w 15. minucie po błędzie bramkarza Danii, który przepuścił między nogami piłkę po strzale Konrada Michalaka. Kolejny gol (w 24. minucie) to z kolei wspólny błąd bramkarza i obrońcy, który nieudanie wycofał piłkę do golkipera. Do pustej bramki futbolówkę wbił Paweł Tomczyk.

Trzecią bramkę po przerwie zdobył Szymon Żurkowski - była 74. minuta, gdy świetnie uderzył z dystansu.

Wynik jednak nie odzwierciedla przebiegu meczu. Duńczycy przez jego większość grali na naszej połowie, a Polacy bronili się - skutecznie, choć czasami rozpaczliwie, a następnie wyprowadzali kontry. W 90. minucie Polacy wreszcie stracili bramkę, ale ostatecznie udało im się utrzymać zwycięski wynik - 3:1.

+4
Jakby nie wtopa z Owczymi, to byłby lider... Wielka szkoda... Motywują się tylko, jak już jest ciężko... Tak być nie powinno...
14 lis 2017 | 23:47
-1
Cieszy zwycięstwo. Ten mecz przypominał mi mecz Polska - Niwmcy 2:0. Tak samo było. Przewaga Duńczyków i mądra gra Polaków. No i szczęście po naszej stronie :)
14 lis 2017 | 21:51
+5
Brawo chłopaki ;) Oby tak dalej !!!
14 lis 2017 | 21:48
+10
Z ciekawości sprawdziłem czemu Duńczycy osiągają takie wyniki i zobaczylem ze w lidze duńskiej jest taki jeden klub ktory stawia na zawodników 18-23lat i 8 zawodników z tego klubu gra w rep u21 więc się nie dziwię z kąd u nich tyle zgrania.
14 lis 2017 | 20:53
+12
brawo nasi, spięli się po kompromitującym remisie z owczarzami
14 lis 2017 | 20:35
+23
Na samym szczęściu daleko nie zajdziemy, ktoś musi w końcu nauczyć naszych zawodników ataku pozycyjnego...utrzymywania się przy piłce. Zwycięzców się nie ocenia ale tylko wynik był w tym meczu dobry.
-7
Typowa polska repra: Himalaje farta. Spokojnie mogło być 1:5. I teraz zacznie się pierdolenie, że kadra wcale nie jest słaba skoro wygrywa z Duńczykami. Że gra się jak przeciwnik pozwala, że niewykorzystane sytuacje Duńczyków to nasza zasługa, że wszystkie 3 bramki solidnie wypracowane i zasłużone, że wypunktowaliśmy rywala...
+5
Hmm... Fart ma to do siebie, że nie jest zjawiskiem typowym. Jak mówi powiedzenie: suma szczęścia wychodzi na zero. Inne mówi, że futbol to gra błędów. Jeśli Duńczycy odwalali takie akcje jak przy drugim golu dla Polski, to może jednak byli tego dnia słabsi? W futbolu liczą się bramki, a nie posiadanie piłki czy liczba strzałów.
+26
Żurkowski według mnie jest jednym z największych talentów w polskiej piłce.
14 lis 2017 | 20:19
+16
Był Żurawski może będzie w 1 reprezentacji Żurkowski.Brawo
+15
Oglądałęm. Jakie my mieliśmy szczęście. Taki mecz się zdarza raz na kilka lat :) To co zmarnowali Duńczycy to głowa mała.
14 lis 2017 | 20:59
+8
14 lis 2017 | 20:04
+9
Półmetek kwalifikacji, nie ma źle, ale z takimi zespołami (oprócz Danii) trzeba wygrywać w grupie, 2:2 z takimi Wyspami Owczymi to chyba za mało ;)

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!