Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Kamil Grabara mógł zrezygnować z gry w młodzieżówce. "Gdybym wtedy nie zagrał, to już bym nie przyjechał"

Kamil Grabara
Źródło zdjęcia: screen z FootTruck

Kamil Grabara przyznał, że był blisko zrezygnowania z gry w młodzieżowej reprezentacji Polski. Decyzję zmienił po tym, jak stał się jej podstawowym bramkarzem.

Na tegorocznych młodzieżowych mistrzostwach Europy nie zagra Bartłomiej Drągowski. Oficjalnie jest kontuzjowany. Media twierdzą, że to tylko wymówka, a tak naprawdę 21-latek nie godził się z rolą zmiennika Grabary.

Pierwszy bramkarz drużyny Czesława Michniewicza w przeszłości podjął podobną decyzję. Dwa lata temu nie chciał wziąć udziału w EURO U-21, które odbywało się wówczas w Polsce.

- Trener Marcin Dorna miał nie upubliczniać naszej rozmowy, a dwa dni później dowiedziało się o niej trochę osób. Tak było: powiedziałem, że nie przyjadę nosić piłek; że nie chcę przyjeżdżać. Nie byłem na żadnym wcześniejszym zgrupowaniu. Jeśli ktoś widział mnie w tej grupie, to mógł wcześniej dać mi znać - stwierdził Grabara w rozmowie z Jakubem Polkowskim i Łukaszem Wiśniowskim na kanale FootTruck.

Młody bramkarz przyznaje, że drugi raz podjąłby taką samą decyzję. Co więcej, dał do zrozumienia, że jesienią 2017 roku mógł zrezygnować z gry także w obecnej młodzieżówce.

- Jeździłem na kadrę trenera Michniewicza od samego początku. Przyjeżdżałem jako trzeci bramkarz i nie zagrałem w czterech meczach. Następny raz pewnie bym tego nie zrobił. Już wtedy mówiłem, że jak nie zagram z Danią, to nie będzie mnie na następnym zgrupowaniu. W głowie ci się takie myśli pojawiają: po co tu przyjeżdżam, jak nie gram? Wiadomo, że nie o to chodzi, ale liczyłem, że powinienem dostać szansę. Nie dostawałem, ale pokornie przyjeżdżałem. Nie rzucałem jednak kłód pod nogi Drągowskiemu i Losce, ale próbowałem ich przygotować do grania - przyznał Grabara.

Źródło: FootTruck
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

7
15 cze 2019 | 14:56
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
W dupach im się kurwa poprzewracało...Chuj z nimi wyjebać ich z reprezentacji...Zobaczcie na Gikiewicza chłop wie,że nie ma szans na granie w seniorskiej reprezentacji,a mimo to przyjeżdza i mówi,że to dla niego zaszczyt...A te gówniarze myślą,że jak zagrali jakieś dobrych kilka spotkań to są gwiazdami na miarę De Gei,Oblaka czy innych dobrych bramkarzy.
15 cze 2019 | 08:26
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Gwiazdor.
13 cze 2019 | 15:47
(Edytowany)
Dla zasady Grabarze i Drągowskiemu nie dać powołania do żadnej kadry. Dać szansę innym, którym przede wszystkim zależy. Akurat dobrych bramkarzy nam nie brakuje. Myślą, że osiągnęli już nie wiadomo czują się nie wiadomo jakimi gwiazdami futbolu.
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Dla zasady Grabarze i Drągowskiemu nie dać powołania do żadnej kadry. Dać szansę innym, którym przede wszystkim zależy. Akurat dobrych bramkarzy nam nie brakuje. Myślą, że osiągnęli już nie wiadomo i czują się nie wiadomo jakimi gwiazdami futbolu.
13 cze 2019 | 00:14
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
ten to ma naprawdę zryty baniak. wielu by się dało pokroić, żeby dostać powołanie choć do kadr juniorskich a ten "GWIAZDOR" nie będzie piłek nosić hahahha
bez kitu - życzę mu jednego jedynego meczu w Liverpoolu, gdzie dostanie 7-8 bramek i niech potem piłkarski świat o nim zapomni!!!
12 cze 2019 | 21:11
+10
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Myślę, że jak nie zmieni odrobinę nastawienia to nigdy nie zaistnieje w dorosłej kadrze.
12 cze 2019 | 19:33
+28
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie mieści mi się we łbie jak można tak traktować kadrę narodową.Normalnie rozkapryszone gówniarze,Kop w dupę bo jaja to im jeszcze nie wyrosły.
12 cze 2019 | 19:03
(Edytowany)
Co za pokolenie...On zrezygnowałby z gry dla kadry...Drągowski jeszcze lepszy...Kiedyś to był zaszczyt. A teraz nic nie zagrał jeszcze poważnego w seniorskiej piłce na poważnym szczeblu i juz rezygnuje jeden z drugim...
+23
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Co za pokolenie...On zrezygnowałby z gry dla kadry...Drągowski jeszcze lepszy...Kiedyś to był zaszczyt. A teraz nic nie zagrał jeszcze poważnego w seniorskiej piłce na poważnym szczeblu i juz rezygnuje jeden z drugim...Troche lodu na głowe.
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})

Strzelcy {{title}} - Mistrzostwa Europy U21

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
3 (0)
2
3 (0)
3
2 (0)
5
2 (0)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}
Ranking

Bukmacherzy

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.