Kamil Grosicki rozegrał świetny mecz w Hull City. Polak wybrany graczem meczu

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Kamil Grosicki błysnął w meczu Hull z Millwall. Reprezentant Polski został wybrany najlepszym graczem spotkania.
Hull wygrało z Millwall 2:1, czym przerwało serię trzech meczów bez zwycięstwa. Dzięki temu zespół Grosickiego może nawet marzyć o włączeniu się do walki o awans do Premier League. Co prawda obecnie Hull jest dopiero jedenaste w tabeli, ale do szóstego miejsca, które gwarantuje grę w barażach, traci tylko sześć punktów.
Grosicki ma duży wpływ na wyniki swojej drużyny. Choć w meczu przeciwko Millwall nie strzelił gola i nie zaliczył asysty, to i tak dziennik "Hull Daily Mail" wybrał go najlepszym graczem wczorajszego spotkania.
- Bez przerwy sprawiał problemy obrońcom Millwall. Leonard zupełnie nie mógł sobie z nim poradzić. To właśnie Grosicki rozpoczął akcję, po której Hull City objęło prowadzenie. W drugiej połowie miał pecha, że sam nie wpisał się na listę strzelców - komentuje dziennik.
Grosicki w tym sezonie wystąpił w 26 meczach na szczeblu Championship. Strzelił w nich pięć goli i zaliczył osiem asyst.
Kamil Kaczmarek27 Feb 2019 · 08:49
Źródło: Hull Daily Mail