Grosicki wraca do formy! Strzelił pierwszego gola dla Hull po czterech miesiącach! [VIDEO]

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Hull City rozbiło Queens Park Rangers 4:0 w 41 kolejce Championship. Jedną z bramek zdobył Kamil Grosicki.
Polak na trafienie czekał cztery miesiące. Po 14 spotkaniach bez gola wreszcie wpisał się na listę strzelców. Nasz skrzydłowy pojawił się na murawie w 52 minucie i już dziesięć minut później cieszył się z bramki, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. Było to trafienie na 3:0.
To 34 występ Kamila Grosickiego w tym sezonie. Reprezentant Polski zdobył siedem bramek i zanotował pięć asyst.
Wcześniej gola dla "Tygrysów" strzelił Wilson, a potem samobójcze trafienie zaliczył Smithies. Wynik meczu ustalił Abel Hernandez.
Hull City ma w tej chwili 44 punkt na koncie i plasuje się na 18 pozycji. Queens Park Rangers ma sześć "oczek" więcej i zajmuje 15 miejsce.