Kamil Majchrzak opadł z US Open. Porażka Polaka w 3. rundzie

YouTube
Kamil Majchrzak nie dał rady Bułgarowi Grigorowi Dimitrowowi, przegrywając w trzech setach - 5:7, 6:7 (8-10), 2:6 - w 3. rundzie wielkoszlemowego US Open.
Kamil Majchrzak wygrał w poprzednich dwóch rundach pięciosetowe pojedynki z wyżej notowanymi rywalami. Teraz Polak - mimo dużego zmęczenia - prowadził przez pierwsze dwa sety wyrównaną walkę z rywalem.
Pierwsza partia zakończyła się wynikiem 5:7, w drugiej o wygranej decydował tie-break, w którym minimalnie lepszy okazał się Bułgar. W trzecim secie gra była już jednostronna. Majchrzak popełniał coraz więcej błędów. Z kolei Dimitrow wykazywał coraz większą pewność siebie w kolejnych zagraniach i zwyciężył 2:6.
Dla Majchrzaka gra w III rundzie turnieju wielkoszlemowego to największy sukces w karierze.
Kamil Majchrzak - Grigor Dimitrow 5:7, 6:7 (8-10), 2:6
Daniel Makarewicz31 Aug 2019 · 07:45