Kamil Wilczek w wielkiej formie. Dwa gole polskiego napastnika! [WIDEO]

brondby.com
AC Horsens uległ u siebie Broendby IF 1:3 (1:2) w niedzielnym meczu 26. kolejki rozgrywek duńskiej Superligi.
Na CASA Arena w podstawowym składzie gości wybiegł na murawę Kamil Wilczek.
Napastnik reprezentacji Polski pięć minut przed przerwą efektowną "podcinką" dał prowadzenie stołecznej drużynie. Osiemnaście minut przed końcem przypieczętował sukces efektownym uderzeniem zza linii pola karnego.
Wcześniej w podobny sposób golkipera miejscowych zaskoczył Chorwat Josip Radosević.
Jedynego gola dla gospodarzy, już po niespełna kwadransie gry, strzelił z bliska Hallur Hansson. Zespół z Jutlandii po czwartej porażce z rzędu pozostał na dziesiątym miejscu w tabeli. Drużyna z Kopenhagi natomiast po jedenastym zwycięstwie w sezonie umocnił się na czwartej lokacie w klasyfikacji.
Kamil Kaczmarek17 Mar 2019 · 19:18