Kapitalna akcja Mbappe nie dała wygranej PSG w Neapolu, a gol Malcoma w końcówce nie zapewnił zwycięstwa Barcelonie w Mediolanie. Remisy w hitach LM! [WIDEO]

Antonio Balasco/Shutterstock
Hitowe starcia Interu z Barceloną oraz Napoli z PSG zakończyły się remisami 1:1. Atletico zrewanżowało się Borussii Dortmund, wygrywając 2:0.
Pełną relację ze wszystkich dzisiejszych meczów Ligi Mistrzów możecie przeczytać TUTAJ.
W jednym z najciekawszych dzisiejszych spotkań paryżanie objęli prowadzenie w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Świetną akcję indywidualną przeprowadził Mbappe, który wpadł w pole karne, wyłożył piłkę Bernatowi i ten z bliska pokonał golkipera Napoli.
W 62 minucie neapolitańczycy odrobili straty. Fatalny w skutkach błąd popełnił Thiago Silva, który stracił piłkę, a następnie Buffon sfaulował Callejona w polu karnym. Jedenastkę wykorzystał Insigne.
W 71 minucie na boisku zameldował się Piotr Zieliński.
W drugim najciekawszym pojedynku Barcelona miała dużą przewagę nad Interem w pierwszej połowie, ale nie potrafiła udokumentować tego golem. Raz po raz świetnie bronił Handanović, który ratował swój zespół po strzałach Dembele, Coutinho czy Suareza.
Druga odsłona wyglądała tak samo - to goście mieli częściej piłkę i przeważali. W 60 minucie wpakowali nawet futbolówkę do bramki rywali, ale gol nie został uznany, bo Rakitić zagrywał do Suareza już zza linii końcowej.
Barcelona dopięła swego w 83 minucie meczu. Malcom wpadł w pole karne i zaskakującym uderzeniem pokonał Handanovicia.
Inter nie poddał się jednak i cztery minuty później doprowadził do remisu. Wyrównanie dał Icardi, który wykorzystał błąd Busquetsa, obrócił się z piłką i z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.
W Madrycie Atletico starało się zrewanżować za upokarzającą porażkę z poprzedniej kolejki. Podopieczni Diego Simeone wyszli na prowadzenie w 33 minucie za sprawą Saula. Felipe Luis zagrał wzdłuż pola karnego, a Hiszpan uderzył z pierwszej piłki, pokonując golkipera rywali.
W 80 minucie było 2:0 dla Atletico. Świetną kontrę gospodarzy wykończył Griezmann.
Całe spotkanie w zespole BVB rozegrał Łukasz Piszczek.
Lokomotiw Moskwa z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie uległ FC Porto - gole Herrery, Maregi, Corony i Otavio wobec honorowego trafienia Farfana- i nie ma już szans na awans, zajmując ostatnie miejsce w grupie bez choćby punktu.
Przy pierwszym golu dla gospodarzy zawinił nasz reprezentant, który najpierw nie przerwał akcji w środku pola, a następnie spóźnił się z kryciem w polu karnym.
Tottenham nie zaczął najlepiej spotkania z PSV, bo już w drugiej minucie goście wyszli na prowadzenie za sprawą De Jonga, który pokonał Llorisa po uderzeniu głową.
W 78 minucie gospodarze doprowadzili do remisu. Drogę do bramki rywali znalazł Harry Kane, precyzyjnym strzałem z pola karnego.
Anglik zapewnił zwycięstwo Tottenhamowi, po raz drugi wpisując się na listę strzelców w 89 minucie.
Blisko awansu jest już Schalke, które pokonało Galatasaray przed własną publicznością po golach Burgstallera oraz Utha.
W dwóch wcześniejszych meczach Liverpool niespodziewanie uległ w Belgradzie, a AS Monaco zostało rozbite przez Club Brugge.