Kapitalne widowisko na Emirates! Arsenal i Liverpool podzieliły się punktami [WIDEO]

arsenal.com
 Arsenal zremisował 1:1 przed własną publicznością z Liverpoolem w jedenastej kolejce Premier League.
Od samego początku pojedynek stał na bardzo wysokim poziomie. Nie brakowało sytuacji zarówno pod jedną bramką, jak i drugą. Szanse po stronie Arsenalu mieli między innymi Aubameyang czy Lacazette, a po stronie Liverpoolu dwie doskonałe okazje miał Van Dijk.
Na pierwszego gola musieliśmy jednak trochę poczekać. W 62 minucie na listę strzelców wpisał się James Milner. Bernd Leno wybił piłkę przed siebie, dopadł do niej Anglik, który strzałem z piętnastego metra między obrońcami rywali umieścił futbolówkę w siatce.
W 82 minucie do wyrównania doprowadził Lacazette. Francuz dostał piłkę w polu karnym, przyjął ją obok starającego się interweniować bramkarza i pokonał go strzałem na dalszy słupek.
Jakub Kreśliński03 Nov 2018 · 20:23