Kapitalny gol Tomasza Kędziory w Lidze Europy. Co za bomba! [WIDEO]

Oleksandr Osipov / shutterstock.com
Tomasz Kędziora strzelił gola dla Dynama Kijów w meczu z Rennes w Lidze Europy. Drużyna reprezentanta Polski wygrała na wyjeździe 2:1.
Kędziora wpisał się na listę strzelców w 21. minucie spotkania. Reprezentant Polski dopadł do piłki toczącej się przed polem karnym i bez zastanowienia huknął na bramkę. Trafił idealnie - jego potężna bomba wpadła pod poprzeczkę.
Dla Kędziory to trzeci gol w tym sezonie. Wcześniej trafiał w lidze ukraińskiej i kwalifikacjach Ligi Mistrzów.
Dynamo nie utrzymało prowadzenia nawet do końca pierwszej połowy. W 40. minucie wyrównującego gola strzelił Clement Grenier. Ostatnie słowo należało jednak do drużyny z Ukrainy. W 89. minucie zwycięskiego gola strzelił dla niej Witalij Bujalski.
Kamil Kaczmarek25 Oct 2018 · 21:34