Kapitalny mecz i hat-trick Zlatana Ibrahimovicia! LA Galaxy rozbili rywala [WIDEO]

Kapitalny mecz i hat-trick Ibrahimovicia! LA Galaxy rozbili rywala [WIDEO]
youtube
Los Angeles Galaxy pokonał u siebie Sporting Kansas City 7:2 w niedzielnym meczu amerykańskiej Major League Soccer. Trzy gole dla gospodarzy strzelił Zlatan Ibrahimović.
Choć to goście objęli prowadzenie w 24. minucie, po trafieniu Felipe Gutierreza, to w tamtym momencie na pewno nie spodziewali się, że doznają tak wysokiej porażki. Niedługo potem Ibrahimović nie wykorzystał rzutu karnego, ale popisał się skuteczną dobitką i do przerwy był remis.
Druga połowa należała już zdecydowanie do drużyny z Kalifornii. Piłkarze Galaxy zdobyli w niej aż sześć bramek. Na listę strzelców wpisali się po przerwie Joe Corona, Uriel Antuna i po dwa razy Sebastian Lletget oraz Ibrahimović. Rozmiary porażki zmniejszył Gutierrez.
Los Angeles Galaxy zajmuje piąte miejsce w Konferencji Zachodniej ze zdobytymi 45 punktami. W następnym meczu zmierzy się u siebie z Montreal Impact. Natomiast Sporting Kansas City plasuje się na dziewiątej pozycji, mając 37 "oczek" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie Colorado Rapids.
Maciej Ziętarek16 Sep 2019 · 08:42