Karabach - Arsenal: Wygrana gości. Składy, wynik meczu i bramki

Pewne zwycięstwo Arsenalu, cały mecz Rzeźniczaka
charnsitr / shutterstock.com
Arsenal FC pokonał na wyjeździe Karabach Agdam 3:0 (1:0) w meczu 2. kolejki grupy E piłkarskiej Ligi Europy.
"Kanonierzy" objęli prowadzenie na Stadionie Olimpijskim w Baku już w 4. minucie spotkania. Wówczas Sokratis Papastathopoulos wykorzystał dośrodkowanie Nacho Monreala i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Bramkę na 2:0 zdobył w 53. minucie Emile Smith-Rowe, a przy jego golu asystował Alex Iwobi. Wynik na 3:0 ustalił z kolei Matteo Guendouzi w 80. minucie.
Całe spotkanie w barwach ekipy gospodarzy rozegrał Jakub Rzeźniczak. Dla Polaka był to pierwszy występ w fazie grupowej LE w tym sezonie.
W innym meczu tej serii gier Worskła Połtawa przegrał przed własną publicznością ze Sportingiem Lizbona 1:2 (1:0).
Podopieczi Unaia Emery'ego są liderem grupy E i mają na koncie 6 punktów. Tyle samo "oczek" ma Sporting i plasuje się na drugiej pozycji. Worskła i Karabach nie zdobyły dotąd żadnego punktu.