Benzema uchronił Real Madryt przed kolejnym blamażem! Bale wygwizdany na Santiago Bernabeu [WIDEO]

Photo Works / Shutterstock.com
Real Madryt pokonał SD Eibar 2:1 w meczu La Liga. Goście jako pierwsi objęli prowadzenie, ale "Królewskich" przed kolejną porażką w tym sezonie uratowały dwa trafienia Karima Benzemy.
Podopieczni Zidane'a zanotowali bardzo słabą pierwszą połowę. Przegrywali po niej 0:1 i zapowiadało się, że Eibar odniesie sensacyjne zwycięstwo na Santiago Bernabeu.
Wyrównanie przyszło kwadrans po przerwie. Karim Benzema wykorzystał podanie Marco Asensio i wpakował piłkę do siatki.
Kilka minut przed końcem meczu kolejnego gola zdobył Benzema. Francuski napastnik skutecznie uderzył piłkę głową po dośrodkowaniu Toniego Kroosa.
Kolejny raz fatalne zawody rozegrał Gareth Bale. Miał problemy z przyjęciem piłki oraz dryblingami. Podczas zmiany w drugiej połowie dostał dużą porcję gwizdów z trybun Santiago Bernabeu.
Co ciekawe, jak donosi "Marca", Bale zapisał się w tym meczu w historii Realu Madryt. Pierwsze gwizdy usłyszał już w 3. minucie meczu, co jest rekordem "Królewskich".