Prawdziwy popis Linettego, gol i asysta! Quagliarella ucieka Piątkowi w klasyfikacji strzelców! [WIDEO]

Gennaro Di Rosa / Shutterstock.com
Sampdoria wygrała 5:3 wyjazdowy mecz ligowy z Sassuolo. Karol Linetty strzelił gola i zaliczył asystę w tym spotkaniu.
Prowadzenie piłkarze Sampdorii objęli po trafieniu Defrela. Później podwyższył Quagliarella, który trafił do siatki po bardzo ładnym uderzeniu. To jego 21. gol w tym sezonie Serie A. Tym samym powiększył on swoją przewagę nad Krzysztofem Piątkiem i Cristiano Ronaldo w klasyfikacji strzelców do dwóch goli.
Zaledwie dwie minuty później gospodarze zdobyli bramkę kontaktową. Gdy wydawało się, że mecz stanie się bardziej wyrównany, Karol Linetty podwyższył prowadzenie gości.
Polak otrzymał podanie na linii pola karnego i z odległości ok. 16 metrów pokonał bramkarza.
Tuż po przerwie na 4:1 trafił Praet. Niespełna dwadzieścia minut później gospodarze zdobyli drugą bramkę.
W 72. minucie piątą bramkę gości strzelił Manolo Gabbiadini. Przy jego trafieniu asystę zanotował Karol Linetty, który świetnie zachował się po wznowieniu gry przez bramkarza gospodarzy.
W doliczonym czasie gry do siatki gości trafił jeszcze Babacar. Ostatecznie Sampdoria wygrała 5:3.