Karol Świderski wysłał sygnał do Paulo Sousy. Dublet Polaka w meczu PAOK [WIDEO]

Giannis Papanikos / Shutterstock.com
Świetny występ Karola Świderskiego w greckiej ekstraklasie. Polak strzelił dwa gole, a jego PAOK Saloniki wygrał z Panetolikosem 5:0.
Drużyna Świderskiego miała dużą przewagę do początku gry, ale prowadzenie objęła dopiero w 39. minucie, gdy do bramki trafił Thomas Murg.
Kolejne gole padły po przerwie. Od 51. do 61. minuty goście trafili trzy razy. Na listę strzelców wpisali się kolejno: Stefen Schwab, Christos Tzolis i Świderski. Polak przyjął piłkę w polu karnym, minął bramkarza i kopnął do opuszczonej przez niego bramki.
Drugiego gola Świderski strzelił już w 90. minucie. Dopadł do piłki na linii pola bramkowego i bez zastanowienia wpakował ją do bramki.
Świderski w tym sezonie strzelił już dziewięć goli w greckiej ekstraklasie. Zajmuje trzecie miejsce w tabeli strzelców.
Marcin Karbowski31 Jan 2021 · 20:44
Źródło: onet.pl, Twitter